اخبار ارز دیجیتال

شرکت کریپتو به دلیل نقض قانون تبلیغات بریتانیا ممکن است با دو سال زندان روبرو شود

شرکت‌های کریپتو بریتانیا ممکن است تحت رژیم تسهیل مالی پیشنهادی FCA با مجازات‌های شدیدی روبرو شوند.

طبق گفته ناظر مالی بریتانیا، قوانین تبلیغاتی پیشنهادی جدید در بریتانیا ممکن است مدیران شرکت‌های ارزهای دیجیتال را به دلیل عدم رعایت برخی الزامات تبلیغاتی تا دو سال زندان محکوم کند.

در بیانیه ای در تاریخ ۶ فوریه، اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) گفت که در صورت تصویب “رژیم تسهیل مالی” پیشنهادی توسط پارلمان، همه شرکت های رمزنگاری داخلی و بین المللی مجاز خواهند بود خدمات رمزنگاری خود را تبلیغ کنند. تصریح کرد که برخی الزامات باید رعایت شوند. به دنبال زمانی که مشتری انگلستان

FCA گفت: «شرکت‌های رمزارز برای مصرف‌کنندگان بریتانیایی، از جمله آن‌هایی که در خارج از کشور مستقر هستند، باید برای این رژیم آماده باشند.

مزرعه برنج افزود: “اکنون اقدام تضمین می کند که ما می توانیم به صورت قانونی به تبلیغات قانونی برای مصرف کنندگان بریتانیایی ادامه دهیم. ما مشاغل را تشویق می کنیم تا همه توصیه های لازم را به عنوان بخشی از آماده سازی خود انجام دهند.”

تحت رژیم پیشنهادی FCA، شرکت‌های ارزهای دیجیتال باید برای تبلیغ خدمات خود از FCA تأییدیه بگیرند یا تحت دستور پیشرفت مالی معاف شوند.

طبق گفته تنظیم‌کننده‌ها، تنها چهار کانال وجود دارد که از طریق آن «کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال» می‌توانند خدمات خود را برای مشتریان بریتانیا تبلیغ کنند.

  1. تبلیغات توسط پرسنل معتبر FCA اطلاع رسانی خواهد شد.
  2. این تبلیغ توسط یک شخص غیرمجاز انجام می شود، اما توسط یک فرد مجاز توسط FCA تایید شده است. قانون در حال حاضر از کنگره عبور می کند و در صورت تصویب، یک دروازه نظارتی معرفی می شود که مشاغل مجاز باید از آن عبور کنند تا تبلیغات مالی افراد غیرمجاز را مجاز کنند.
  3. این تبلیغ توسط مشاغل رمزنگاری ثبت شده در FCA تحت MLR تبلیغ می شود.
  4. در غیر این صورت تبلیغات توسط شرایط معافیت از دستور تبلیغات مالی کنترل می شود.

رگولاتورها گفتند هرگونه تبلیغ خارج از این کانال ها قانون بازار خدمات مالی سال ۲۰۰۰ (FSMA) را نقض می کند و مجازاتی تا دو سال زندان در پی خواهد داشت.

FCA گفت: «اگر ببینیم شرکتی در حال تبلیغ دارایی‌های کریپتو برای مصرف‌کنندگان بریتانیایی با نقض الزامات رژیم ارتقای مالی است، اقدام قوی انجام خواهیم داد.

مربوط: مقامات بریتانیا بر سر ممنوعیت فروش محصولات سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه اختلاف نظر کردند

مجریان ممکن است با مجازات های زندان مواجه شوند و مشاغلی که رژیم جدید را نقض می کنند با حذف وب سایت ها، هشدارهای عمومی و سایر اقدامات اجرایی مواجه خواهند شد.

در این مرحله، FCA اعلام کرد که منتظر «قانون مربوطه» برای انتشار «قوانین نهایی در مورد ارتقای دارایی‌های رمزنگاری» است که احتمالاً نشان می‌دهد که رژیم ارتقای مالی می‌تواند به‌روزرسانی یا تغییر کند.

FCA گفت: “با تغییر شرایط، ما رویکرد ثابتی را در مورد دارایی های رمزنگاری اتخاذ خواهیم کرد، مشابه آنچه در قوانین جدید معرفی شده برای سایر سرمایه گذاری های پرخطر از اول فوریه ۲۰۲۳ اتخاذ شده است.” ما مشتاقانه منتظریم. .

نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا