🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه‌گذاری رمزارز کوین‌شیر، کوماینو، ثبت ارز دیجیتال در بریتانیا را به دست آورد.

کوماینو با امضای توافقنامه ای با مقامات برای ذخیره ارزهای رمزنگاری شده که طی عملیات میدانی در سال ۲۰۲۱ ضبط شده اند، حضور خود را در بریتانیا افزایش می دهد.

Comainu، متولی ارزهای دیجیتال که توسط شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال CoinShares، شرکت کیف پول سخت افزاری Ledger و ژاپنی Nomura تأسیس شده است، تأییدیه نظارتی کلیدی را در بریتانیا دریافت کرده است.

این شرکت در ۶ اکتبر اعلام کرد که تاییدیه اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) را برای ثبت نام به عنوان ارائه‌دهنده کیف پول حافظ تحت قوانین پول شویی، تامین مالی تروریسم و ​​نقل و انتقال وجوه در سال ۲۰۱۷ دریافت کرده است.

ثبت دارایی های رمزنگاری شده در FCA به Komainu امکان می دهد تا خدمات نگهداری دارایی های رمزنگاری شده را در بریتانیا ارائه دهد، از جمله خدمات مدیریت وثیقه از طریق پلت فرم Komainu Connect.

نیکلاس برتراند، مدیر عامل شرکت کوماینو، گفت: «انگلیس همچنان یکی از مهم‌ترین مراکز فناوری مالی و نوآوری است که باعث همگرایی مالی سنتی و غیرمتمرکز می‌شود.

مربوط: CoinShares اصرار دارد که ایالات متحده در پذیرش و تنظیم ارزهای دیجیتال عقب نیست

آخرین تأییدیه نظارتی کوماینو مدت کوتاهی پس از دریافت مجوز عملیات کامل از سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی در اوت ۲۰۲۳ به دست آمد. پلتفرم‌های نگهبانی ارزهای دیجیتال نیز توسط کمیسیون خدمات مالی جرسی تنظیم می‌شوند و مقر آن در آنجا قرار دارند.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، سگ های نگهبان در سال های اخیر با مقامات بریتانیایی همکاری نزدیک داشته اند. در اوایل سال ۲۰۲۱، کوماینو ادعا کرد که با مقامات محلی به توافق رسیده است تا دارایی های دیجیتالی را که در طول تحقیقات ضبط شده اند، به طور ایمن ذخیره کنند.

مجله: سوال بزرگ: آیا NSA بیت کوین را ایجاد کرده است؟

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا