🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکت کریپتو جونو از کاربران می‌خواهد که پس از «بلاطرات» با شرکای نگهداری از آن خارج شوند

جونو توصیه کرد که کاربران در میان «بلاطمات» در مورد سرنوشت ارائه‌دهنده نگهبانی رمزارز Wire، وجوه خود را از این پلتفرم برداشت کنند.

Juno، یک ارائه‌دهنده راه‌حل‌های فیات به کریپتو onramp، از کاربران می‌خواهد تا ارزهای دیجیتال خود را در پلتفرم خود بفروشند یا خودشان مدیریت کنند، با اشاره به «عدم اطمینان» با شریک نگهبانی رمزارز Wire. من بودم.

۴ ژانویه توییتاین پلتفرم توضیح داد که رمزنگاری مشتریان را نگه نمی‌دارد و برای خدماتشان به «شریک‌های رمزنگاری» متکی است.

این سایت نوشت: «به دلیل عدم قطعیت با شرکای رمزارز خود، ما اقدامات پیشگیرانه را به نفع مشتریان خود انجام داده ایم.

“شریک ارز مجازی” مورد بحث Wyre است، یک تجارت خدمات پولی تحت نظارت ایالات متحده است.

اوایل این هفته، مدیر عامل وایر، یوآنیس جیاناروس، به کارمندان گفته بود که شرکت “نیاز به آرامش دارد.” […] در هفته های آینده ”

جیاناروس در ایمیلی که توسط Axios مشاهده شد، گفت که این شرکت “هنوز در تجارت است” اما “برای برنامه ریزی گام های بعدی خود عقب نشینی خواهد کرد.”

جونو در یک تاپیک اخیر در توییتر گفت که این پلتفرم هنوز دارایی های رمزنگاری شده به ارزش ۱.۲۵ میلیون دلار را در اختیار دارد و از مشتریان خواسته است که دارایی های خود را خود مدیریت کنند.

دیگر حفاظت‌هایی که Juno برای کاربران خود به کار می‌گیرد شامل غیرفعال کردن موقت خرید ارزهای دیجیتال در پلتفرم خود و تبدیل استیبل کوین‌ها به USD برای حساب‌های بیمه دولتی کاربران است.

ما همچنین محدودیت برداشت روزانه را برای همه دارندگان حساب “Metal” که بالاترین سطح حساب ما است، ۵ برابر افزایش داده ایم.

کوین تلگراف بلافاصله به درخواست جونو برای اظهار نظر پاسخ نداد. وایر به چندین درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مربوط: آژانس های فدرال ایالات متحده بیانیه مشترکی در مورد خطرات ارزهای دیجیتال و اقدامات ایمن منتشر کردند.

در زمان نگارش این مقاله، به نظر می‌رسید که کاربران جونو می‌توانند وجوه خود را بدون مشکل برداشت کنند، و این پلتفرم ادعا کرد که سرویس‌های غیرمرتبط با رمزنگاری به طور مشابه تحت تأثیر قرار نگرفته‌اند.

جونو گفت که قصد دارد به یک شریک رمزنگاری جدید مهاجرت کند، اما هنوز اطلاعاتی درباره اینکه کدام شرکا و چه زمانی این انتقال تکمیل خواهد شد، منتشر نکرده است.نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا