🚨 اخبار ارز دیجیتال

Chainalysis 15 درصد دیگر از کارمندان را به دلیل شرایط سخت بازار اخراج می کند

با بدتر شدن بازار نزولی، Chainalysis تقریباً ۱۵۰ کارمند را کاهش خواهد داد.

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین، Chainalysis، این هفته ۱۵ درصد دیگر از نیروی کار خود را کاهش داد و دلیل آن نیاز به کاهش هزینه ها به دلیل ادامه رکود بازار نزولی است.

در ۳ اکتبر، Chainalysis به کوین تلگراف تأیید کرد که تصمیم دشواری برای اخراج ۱۵٪ از نیروی کار خود (تقریباً ۱۳۵ نفر) گرفته است.

“در حالی که Chainalysis همچنان به عنوان یک شرکت نرم افزاری با عملکرد برتر در موقعیت خوبی برای موفقیت درازمدت قرار دارد، ما همچنان بر رشد کارآمد و تحت تاثیر شرایط بازار متمرکز هستیم. بنابراین، ما معتقدیم که در این زمان باید هزینه ها را کاهش دهیم. Chainalysis گفت. مادلین کندی، معاون رئیس جمهور ارتباطات؛

ما به ماموریت خود برای ایجاد اعتماد در بلاک چین در بین سازمان‌های دولتی، مؤسسات مالی و کسب‌وکارهای رمزنگاری متعهد هستیم.»

یکی از سخنگویان Chainalysis تأیید کرد که این شرکت قبل از اخراج اخیر حدود ۹۰۰ کارمند داشت.

این دومین تعلیق این شرکت در سال جاری است، زیرا ادامه بازار خرس کریپتو باعث کاهش تقاضا برای محصولات تجاری می شود. Chainalysis حدود ۴۰ تا ۵۰ شغل را در ماه فوریه به عنوان بخشی از تجدید ساختار سازمانی در پاسخ به شرایط بد بازار کاهش داد.

ارزش بازار دارایی‌های دیجیتال نسبت به اوج خود نزدیک به دو سال پیش، ۶۴ درصد کاهش یافته است. بازار در سال جاری عمدتاً ثابت بوده است، با کاهش نوسانات، نقدینگی و حجم معاملات. علاوه بر این، بیت کوین چندین بار نتوانسته است از سطح مقاومت ۳۰۰۰۰ دلار عبور کند و در شش ماه گذشته در محدوده محدود باقی مانده است.

گزارشی در فوربس، با استناد به ایمیلی از مدیر عامل مایکل گروناگار به کارکنان، نشان می‌دهد که کاهش‌ها عمدتاً از تیم‌های بازاریابی و توسعه کسب‌وکار متمرکز بر بخش خصوصی ناشی می‌شود.

سخنگوی Chainaosis صحت اطلاعات در این گزارش را تایید کرد.

مربوط: پتیشن امیدوار است که از استفاده آژانس های دولتی ایالات متحده از پزشکی قانونی Chainaloss جلوگیری کند

تعداد کمی از شرکت‌های بزرگ رمزارز و بلاک چین از اخراج در سال جاری فرار کرده‌اند.

Binance.US در ماه سپتامبر با افزایش فشارهای نظارتی، یک سوم از کارکنان خود را اخراج کرد. ماه گذشته، شرکت بلاک چین با پشتوانه ریسک پذیر R3 نیز یک پنجم نیروی کار خود را کاهش داد.

مجله: کارآگاه بلاک چین: Chainalysis با فروپاشی کوه Gox متولد شد

نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا