اخبار ارز دیجیتال

شکایت بایننس، شاخص احساسات رمزنگاری را در ماه مارس به سطوح “ترس” بازگرداند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در همین حال، کل نقدینگی‌ها در 12 ساعت گذشته از 280 میلیون دلار فراتر رفت، زیرا احساسات بازار ارزهای دیجیتال نوسان‌پذیرتر شد.

شاخص ترس و طمع کریپتو، ابزاری است که احساسات گسترده بازار را در مورد بیت‌کوین و بازار ارزهای رمزنگاری گسترده‌تر اندازه‌گیری می‌کند، از 11 مارس امسال که سکه دلار دایره (USDC) برای مدت کوتاهی دلار را از دست داد، تجربه شده است. به سطح «ترس» کاهش یافت. من هرگز گیره نداشتم.

این مشکل در احساسات بازار پس از آن اتفاق می افتد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شکایتی را علیه واحد آمریکایی این شرکت، Binance، و مدیر عامل آن، ژائو چانگ پنگ، تنظیم کرد.

SEC در مجموع 13 اتهام علیه بورس و شرکت های وابسته به آن به دلیل عدم ثبت نام به عنوان بورس اوراق بهادار و فعالیت غیرقانونی در ایالات متحده مطرح کرده است.

شاخص ترس و طمع بیت کوین سس: Alternative.me.

این شاخص با ادغام شاخص های مختلف برای اندازه گیری احساسات بازار کار می کند. معیارهایی مانند نوسان قیمت، حرکت و حجم معاملات با رسانه‌های اجتماعی و داده‌های Google Trends ترکیب می‌شوند تا تصویری جامع از احساسات سرمایه‌گذاران نسبت به بیت‌کوین و بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال ایجاد کنند.

بیشتر احساسات منفی ناشی از سقوط فوری ارزش ارزهای دیجیتال پس از اقدام اخیر SEC علیه بایننس است. بر اساس داده‌های شاخص قیمت کوین‌تلگراف، دارایی‌های رمزنگاری بالاتر مانند بیت‌کوین و اتریوم (ETH) طی ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب ۴.۱ و ۳.۱ درصد کاهش یافته‌اند.

آلت کوین های بزرگتر نیز ضربه خوردند. در زمان انتشار این مقاله، Cardano (ADA) طی 24 ساعت گذشته 6.4 درصد کاهش داشته است، در حالی که Solana (SOL) 7.4 درصد کاهش داشته است.

مربوط: شکایت SEC نشان می دهد که چرا برایان بروکس به عنوان مدیر عامل Binance.US استعفا داد

معامله‌گرانی که موقعیت‌هایی در بازار مشتقات کریپتو دارند نیز تحت تأثیر قرار گرفته‌اند که منجر به انحلال بیش از 280 میلیون دلار از زمان اعلام شکایت شده است.

تعداد کل انحلال ها در 12 ساعت گذشته. منبع: Coinglass.

جای تعجب نیست که معامله‌گرانی که موقعیت‌های طولانی دارند – شرط‌های اهرمی روی افزایش قیمت کریپتو – بیشترین ضربه را خوردند و ۲۶۱.۷۵ میلیون دلار (۹۲ درصد) از کل نقدینگی‌ها را به خود اختصاص دادند. در همین حال، معامله گران کوتاه مدت 20.7 میلیون دلار انحلال را تجربه کردند. دو دارایی دیجیتال برتر تقریباً 43 درصد از این ضررها را تشکیل می دهند.

آسیا اکسپرس: تیم RMB Stablecoin دستگیر شد، قیمت بیت کوین جدید وی چت، قوانین رمزنگاری هنگ کنگ

نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا