اخبار ارز دیجیتال

مدیران کریپتوکارنسی در مورد ظهور قطب های فناوری Web3 در سراسر جهان بحث می کنند

منطقه خلیج سانفرانسیسکو و میامی برترین انتخاب‌های سنتی هستند، اما سنگاپور یا تقریباً هر جای دنیا با اینترنت پایدار نیز محبوبیت پیدا می‌کند.

مقصدهای برتر برای مشاغل کریپتو کجا هستند؟ برای برخی، مراکز نوآوری سنتی مانند میامی و سیلیکون ولی. برای دیگران، سنگاپور یا سئول است. و حتی برخی استدلال می کنند که با اتصال به اینترنت پایدار، صرف نظر از موقعیت مکانی، می توانید راه خود را در قلمرو Web3 ایجاد کنید.

برای پاسخ به این سوال، کریستینا لوکرزیا کورنل، سردبیر Cointelegraph از گروهی از کارشناسان در کنفرانس سالانه Web Summit در لیسبون پرسید. سخنرانان این رویداد شامل زک کولیوس، شریک مدیر Coelius Capital بود. لورا گونزالس-استفانی، بنیانگذار و مدیر عامل TheVentureCity. اسکار راموس، شریک عمومی Orbit Startups.

چهار کارشناس در پانل “دره سیلیکون بعدی” در وب سامیت.منبع: کوین تلگراف

به گفته گونزالس-استفانی، که در اسپانیا به دنیا آمده و بیشتر وقت خود را در منطقه خلیج سانفرانسیسکو و میامی گذرانده است، مرکز فناوری بعدی جایی است که مردم می توانند “حمایت مورد نیاز خود را از شرکای مختلف، سرمایه گذاران و سرمایه گذاران دریافت کنند. سرمایه گذاران خواهد بود. سازنده اکوسیستم برای گونزالس-استفانی، مکان در آمریکا بیشتر از اروپا است.

“منطقه خلیج بسیار استقبال می کند. هر کسی خوشحال است که به شما کمک کند. مردم شما را می بینند و عاشق چشم انداز شما می شوند. اگر به میامی بروید، کارآفرینان زیادی در تمام سنین از سراسر جهان خواهید دید، اما اگر شما به اروپا نگاه کنید، بسیار محافظه کارتر است.”

با این حال، نظرات گونزالس-استفانی در کولیوس که در اصل در مینه سوتا متولد شد و در سال ۲۰۰۵ به منطقه خلیج نقل مکان کرد، منعکس نشد. کولیوس گفت: این صنعت فناوری است. اما انرژی که در منطقه خلیج متمرکز شده بود اکنون در سراسر جهان پراکنده شده است.

کولیوس همچنین اضافه کرد که تفکر گروهی در منطقه خلیج عاملی کلیدی در اعتقاد او به این است که مرکز فناوری بعدی در مکان‌هایی پراکنده در سراسر جهان خواهد بود.

“بسیاری از مردم همینطور فکر می کنند. آنها به مهمانی های مشابهی می روند، همان بازی ها را انجام می دهند، آنها به همان چیزها فکر می کنند. و این همه چیز را واقعا خسته کننده می کند. من از همه ایده های جدیدی که برای مردم در حال ظهور است بسیار هیجان زده هستم. که در

در مورد راموس که او نیز اهل مادرید است و در ۱۵ سال گذشته در آسیا زندگی کرده است، او معتقد است که آینده توسعه فناوری در شرق متمرکز خواهد شد. او گفت: «در چین، ما شاهد انقلابی در سیستم‌های فناوری بوده‌ایم. زمانی که من برای اولین بار وارد شدم، شما نمی توانستید به صورت آنلاین پرداخت کنید. بازاری وجود دارد که به عنوان یک سیستم در نظر گرفته می شود.

در این مرحله، لوکرزیا کورنیر نیز به این موضوع پیوست. Cointelegraph در بیش از ۳۰ کشور دفاتر دارد، اما لوکرزیا کورنل عملیات روزانه را در یک روستای بسیار کوچک ایتالیایی با جمعیت کمتر از ۷۰۰۰ نفر مدیریت می کند. او گفت: “اگر همه را در یک مکان قرار دهید، واقعاً تمام ارزش خود را از دست خواهید داد.” مورد پسند دیگران ”

به نظر می رسد کولیوس موافق است، و توصیه او به کارآفرینان و کارگران این است که “به جایی بروند که شبکه ها هستند، جایی که سیستم های پشتیبانی هستند، جایی که زیرساخت ها ساخته شده است. ما می توانیم استعدادها را از آنها جمع آوری کنیم.

پانل “سیلیکون ولی بعدی” در وب سامیت.منبع: کوین تلگراف

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا