🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی های کریپتو ۹۰۸ میلیون دلار در اتریوم ضرر کردند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آخرین آمار استارت آپ تحلیلی بلاک چین IntoTheBlock برای اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، یک واقعیت شگفت انگیز را نشان می دهد.

به بلوک به طور معمول آمار شبکه اتریوم و بیت کوین را تا پایان هفته مانند امروز ارائه می دهد.

طبق توییت او، ۹۰۶ میلیون دلار ETH صرافی‌ها را در این هفته ترک کرد و هشتمین هفته خروج خالص برای دومین دارایی بزرگ ارزهای دیجیتال را رقم زد. طبق یک نمودار مشترک، هزینه کل شبکه ETH با ۴۳.۵۶ درصد افزایش به ۱۰۸.۳ میلیون دلار رسید.

این واقعیت که اتریوم در هفته های اخیر شاهد موج قابل توجهی از خروج از مبادلات بوده است، نشان می دهد که جو خوش بینانه ای در بین سرمایه گذاران وجود دارد. این نشان می‌دهد که اتریوم بیشتر از صرافی‌ها خارج می‌شود، و سرمایه‌گذاران سکه‌های خود را با انتقال آنها به سردخانه به جای فروش، نگه می‌دارند.

خروجی های اتریوم از صرافی ها می تواند چشم انداز مثبتی را برای قیمت ارز دیجیتال نشان دهد زیرا به معنای فشار فروش پایین تر و کمیاب بیشتر است. اتریوم طی یک سال ۱۰۵ درصد افزایش یافت و در ۲۹ فوریه به ۳۵۲۱ دلار رسید.

حرکت قیمت ETH

در ۲۵ فوریه، اتریوم از مقاومت ۳۰۳۰ دلاری عبور کرد که نشان دهنده آغاز مرحله بعدی روند صعودی بود. این افزایش در معاملات روز پنجشنبه شتاب گرفت و به بالاترین سطح ۳۵۲۱ دلار رسید.

میانگین های متحرک شیب دار به سمت بالا نشان می دهد که گاوها در کنترل هستند، اما منطقه خرید بیش از حد RSI نشان می دهد که عقب نشینی یا تثبیت جزئی محتمل است. در زمان نگارش این مقاله، ETH 1.05 درصد در ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافت و به ۳۴۴۷ دلار رسید.

با این حال، اولین اندیکاتور ضعف شکست و بسته شدن به زیر ۲.۸۲۳ خواهد بود. این نشان می دهد که سرمایه گذاران به شدت در حال رزرو سود هستند. سپس ETH می تواند به ۲۷۱۷ دلار کاهش یابد و پس از آن MA 50 روزانه با ۲۶۱۷ دلار کاهش یابد.

از سوی دیگر، اگر یک بسته پایدار بالاتر از مانع فعلی ۳۵۲۱ دلار حاصل شود، اتریوم می تواند سطح ۴۰۰۰ دلار را در مرحله بعدی هدف قرار دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا