🚨 اخبار ارز دیجیتال

شبکه WOO برای پایان دادن به رابطه با Three Arrows Capital پس از خرید سهام

WOO Network اعلام کرد که با بازخرید تمام توکن‌ها و سهامی که قبلاً توسط صندوق تامین مالی شکست خورده Three Arrows Capital در اختیار داشت، موافقت کرده است.

صرافی ارزهای دیجیتال WOO Network قصد دارد تمام روابط باقی مانده با Three Arrows Capital ورشکسته را پس از اینکه صندوق تامینی ارزهای دیجیتال به توافقی برای بازخرید سهام و توکن های خریداری شده قبلی دست یافت، قطع کند.

طبق یک پست وبلاگ ۱۱ اکتبر، WOO در حال معامله با Teneo است، شرکتی که وظیفه انحلال ۳AC Real Estate را بر عهده دارد تا بیش از ۲۰ میلیون توکن WOO خریداری شده توسط صندوق تامینی در طول دور سرمایه گذاری سری A WOO را تضمین کند. برای خرید سهام اضافی تماس گرفته شده است. نوامبر ۲۰۲۱.

ما خوشحالیم که می‌توانیم عدم قطعیت مربوط به ۳AC را از اکوسیستم WOO حذف کنیم. ما به طور فعال با مدیر تصفیه برای حذف سهام و توکن‌های اختصاصی خود از دارایی ۳AC کار می‌کنیم. و یک معامله منصفانه را برای بازخرید هر دو توکن تضمین شده تضمین می‌کنیم. جک تان، یکی از بنیانگذاران WOO، گفت: و توکن های اختصاصی.

اعلام موافقت نامه بازخرید X توسط WOO. منبع: WOO

WOO گفت که خرید سهام و توکن با “قیمت تخفیف جذاب” انجام خواهد شد و تمام روابط باقی مانده با صندوق تامینی شکست خورده و طلبکاران آن را قطع خواهد کرد.

به عنوان بخشی از این معامله، WOO همچنین موافقت کرد که سهام ۳AC خود را لغو کند و منافع مالکیت سایر سهامداران را به نسبت سهام خاموش شده افزایش دهد.

علاوه بر این، WOO ادعا کرد که ۲۰ میلیون توکنی که بازخرید کرده است به یک آدرس رایت ارسال می شود و برای همیشه از عرضه در گردش حذف می شود.

تان افزود: “در ۱۸ ماه گذشته، رگباری از اخبار بد صنعت ما را تحت تأثیر قرار داده است، از خاموشی های بزرگ تا تنظیم کننده های مشتاق تر. ما مشتاقانه منتظر دیدار شما هستیم.”

مربوط: گزارش: عمارت ۳۶ میلیون دلاری سو ژو پس از سقوط ۳AC به مزرعه زیست محیطی تبدیل شد

۳AC با خرید ۲۵ میلیون توکن WOO و سهام در صرافی ارز دیجیتال، بزرگترین سرمایه گذار در دور سرمایه گذاری WOO در سال ۲۰۲۱ بود. صندوق تامینی کریپتو در ژوئیه سال گذشته پس از انجام یک سری شرط‌بندی‌های بزرگ و با اهرم قوی علیه اکوسیستم TeraMoney Do Kwon، دو ماه قبل از آن در ماه می، سقوط کرد.

این قرارداد بازپرداخت کمتر از دو هفته پس از دستگیری سو ژو، یکی از بنیانگذاران ۳AC در سنگاپور صورت گرفت. آقای ژو چهار ماه آینده را به دلیل عدم اجرای حکم دادگاه منطقه ای در زندان سنگاپور خواهد گذراند.

Teneo، مدیر انحلال ۳AC، به کوین تلگراف گفت که در زمانی که زو در زندان است، “مدیران تصفیه بر بازیابی دارایی هایی که دارایی ۳AC هستند یا با استفاده از بودجه ۳AC به دست آمده اند، تمرکز خواهند کرد. “ما در مورد مسائل مربوط به ۳AC با او کار خواهیم کرد.” ”

مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد

نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا