اخبار ارز دیجیتال

صرافی کریپتو WonderFi مذاکرات ادغام با Coinsquare را تایید کرد

این دو صرافی هنوز ادغام احتمالی را نهایی نکرده‌اند، و WonderFi بیانیه‌ای رسمی در پاسخ به گمانه‌زنی‌های بازار و افزایش قیمت سهام منتشر کرد.

صرافی کریپتو WonderFi که توسط سرمایه گذار و میلیاردر رمزارز کوین اولری حمایت می شود، تایید کرده است که در حال مذاکره اولیه با صرافی کریپتو کانادایی Coinsquare در مورد ادغام احتمالی است.

در بیانیه ۱۲ ژانویه، WonderFi به گزارش بلومبرگ پاسخ داد و گفت که این دو صرافی در حال “مذاکرات پیچیده ادغام” برای “ایجاد یک غول رمزنگاری کانادایی” هستند.

WonderFi تصریح کرد که بحث ها در این مرحله “مقدمه ای” بوده و نمی تواند تضمین کند که توافق حاصل می شود.

الان رای بدهید!

در پاسخ به گمانه‌زنی‌های مطبوعاتی، ما اذعان می‌کنیم که با طرف‌های ثالث مختلف در مورد خرید احتمالی و شرکت در حال تصاحب بحث‌های اولیه داشته‌ایم. این با استراتژی خرید کلی ما مطابقت دارد.

این مذاکرات ماهیت آزمایشی دارد و ادامه دارد و ما نمی‌توانیم تضمین کنیم که توافقی حاصل شود یا شرایط معامله به توافق برسد یا معامله انجام شود.»

WonderFi یک صرافی ارز دیجیتال است که دفتر مرکزی آن در ونکوور، کانادا قرار دارد.

Coinsquare همچنین یک صرافی رمزنگاری کانادایی است و در تورنتو مستقر است. طبق گزارش ۱۲ ژانویه بلومبرگ، Coinsquare دارایی های تحت مدیریت را فاش نمی کند، اما تخمین زده می شود که این پلتفرم ۵۰۰۰۰۰ کاربر داشته باشد.

نمایه شرکت WonderFi برای نوامبر ۲۰۲۲. منبع: WonderFi Q3 2022 investor deck.

با ادغام احتمالی این دو، نهاد ترکیبی می تواند به ۱.۱۵ میلیون کاربر خدمات رسانی کند و تبدیل به بزرگترین صرافی در کانادا شود.

WonderFi، یکی از معدود صرافی های عمومی کانادا، پس از حدس و گمان رسانه ها در مورد ادغام، شاهد افزایش قیمت سهام خود در ۲۴ ساعت گذشته تقریبا ۳۰ درصد بوده است.

قیمت سهام WonderFi از ۵ ژانویه تا ۱۲ ژانویه. منبع: TradingView.

اخبار مربوط به ادغام احتمالی این دو صرافی تنها چند روز پس از خروج کوین اسکوئر از توافقنامه برای به دست آوردن تمام سهام معوق یکی از شرکت های تابعه صرافی کریپتو کانادایی کوین اسمارت منتشر شد. Coinsmart در معامله ای که در ۲۲ سپتامبر اعلام شد، ۳ میلیون دلار نقد و بیش از ۲۶ دلار دریافت خواهد کرد. ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار از سهام Coinsquare پرداخت خواهد شد.

WonderFi همچنان مشغول خرید در سال ۲۰۲۲ است، پس از اینکه در ۴ ژانویه اعلام کرد که شرکت مادر صرافی کریپتو کانادا Bitbuy را به قیمت ۱۶۲ میلیون دلار خریداری می کند، در ۱۸ آوریل صرافی رمزنگاری Coinberry را به قیمت ۳۸ میلیون دلار خریداری کرد. ما به گسترش خود در کانادا با یک دلار ادامه دادیم. تحصیل. .

هر دو خرید از آن زمان تکمیل شده است.

مطالب مرتبط: ارزهای رمزپایه به دنبال زنده ماندن در دوره اول هستند

در مصاحبه ای در آن زمان، اولری گفت که «چندین خرید بیشتر، حتی بزرگتر» در دست ساخت است.

اخیراً، شرکت توسعه بلاک چین Blockchain Foundry در آمریکای شمالی را در ۱ سپتامبر ۲۰۲۲ خریداری کرد و اخیراً علاوه بر پلتفرم یادگیری Web3، یک پلتفرم استخراج و بازاری برای فناوری‌های غیرقابل تعویض (NFTs) راه‌اندازی کرد.

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا