اخبار ارز دیجیتال

صرافی ارزهای دیجیتال Upbit از توکن های جعلی APT جلوگیری می کند و خدمات را از سر می گیرد.

یک توکن جعلی APT جدید به نام «ClaimAPT Gift.com» به 400000 کیف پول Aptos نفوذ کرد که کاربران متوجه شدند که می‌توان آن‌ها را واریز کرد و در صرافی‌ها فروخت.

صرافی کریپتوکارنسی کره جنوبی Upbit مشکلی را که در آن توکن های APT تقلبی به اشتباه واقعی تشخیص داده شده بودند، برطرف کرده و واریز و برداشت های Aptos (APT) را از سر گرفته است.

در 24 سپتامبر، Upbit به طور ناگهانی سرویس توکن Aptos خود را پس از توجه به “تلاش های غیرعادی برای سپرده گذاری” و بازرسی سیستم کیف پول خود متوقف کرد.

به نظر می رسد این مشکل از یک توکن جعلی APT به نام «ClaimAPT Gift.com» که به تازگی ساخته شده است، نشات گرفته است که پس از ایجاد در 21 سپتامبر به 400000 کیف پول Aptos نفوذ کرده است.

این توکن جعلی ممکن است بخشی از یک کلاهبرداری معمولی توکن airdrop باشد، که در آن یک توکن با پیوندی که کاربر ناآگاه را به یک وب‌سایت فیشینگ هدایت می‌کند، به کاربر ارسال می‌شود.

با این حال، به گفته کاربر گفته می شود که اکنون برای فروش در دسترس است. لیست قطعی

“در فرآیند انعکاس سپرده‌های سکه $APT، به نظر می‌رسد که بررسی آرگومان نوع ناموفق بوده و در نتیجه همه انتقال‌های یک تابع به عنوان همان توکن اصلی APT شناخته می‌شوند.”

ظاهراً این به کاربران اجازه می‌داد تا با وجوه خود کنار بیایند. بنا بر گزارش ها، مرکز مشتریان Upbit شروع به بازپرداخت از کاربرانی که توکن های APT جعلی می فروختند، آغاز کرده است.

این مشکل از آن زمان رفع شده است. از ساعت 11 شب به وقت محلی در 24 سپتامبر، Upbit تأیید کرد که پس از تکمیل بازرسی کیف پول، واریز و برداشت را از سر گرفته است.

مربوط: پس از قرارداد مایکروسافت برای ادغام هوش مصنوعی و بلاک چین، توکن Aptos 11.6 درصد افزایش یافت

این شرکت در بیانیه ای گفت: «اقدام علیه تلاش برای سپرده گذاری غیرعادی تکمیل شده است و هیچ مشکلی در تراکنش های Aptos وجود ندارد.

با این حال، هشدار داد که در مقایسه با سایر صرافی‌ها، ممکن است در واریز و برداشت توکن‌های APT تاخیر وجود داشته باشد و ممکن است نوسانات موقتی قیمت توکن‌های APT وجود داشته باشد.

به گفته CoinGecko، APT در حال حاضر با قیمت 5.31 دلار در 24 ساعت گذشته معامله می شود، در حالی که قیمت APT در Upbit حدود 5.56 دلار است.

توکن Aptos، قیمت APT. منبع: CoinGecko.

مجله: ماهواره بلاک چین در فضا، McNugget Metaverse هنگ کنگ: آسیا اکسپرس


نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا