اخبار ارز دیجیتال

Crypto Exchange OKX دومین اثبات ذخیره را منتشر کرد

راستی‌آزمایی رزرو صرافی تنها یک ماه پس از انتشار اولین تأیید خود انجام می‌شود و هدف آن شفاف‌سازی بیشتر در صنعت کریپتو است.

صرافی ارزهای دیجیتال OKX، تنها یک ماه پس از اولین انتشار، دومین مدرک آمادگی خود را در وب سایت خود منتشر کرد.

حیدر رفیق، مدیر ارشد بازاریابی OKX در توییتر به اشتراک گذاشت که صرافی ارزهای دیجیتال متعهد است هر ماه وضعیت ذخیره خود را به اشتراک بگذارد.

رفیق گفت: این اعلامیه همچنین شامل عرضه ویژگی‌های جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد «نرخ‌های ذخیره OKX را برای داده‌های جدید و تاریخی مشاهده کنند»، دارایی‌های زنجیره‌ای خود را تأیید کنند، و داده‌های جدید و تاریخی را دانلود کنند.

دومین نسبت اثبات ذخیره OKX 101 درصد برای بیت کوین (BTC)، ۱۰۳ درصد برای اتر (ETH) و ۱۰۱ درصد برای تتر (USDT) برای پردازش تمام برداشت های این سکه ها در صرافی است. OKX 102٪ از BTC و ETH و ۱۰۱٪ از USDT را در اختیار داشت و طبق گواهی رزرو که یک ماه پیش توسط صرافی منتشر شد، باید تمام برداشت ها را پردازش کند.

صرافی اعلام کرد که با انتشار گزارش اثبات ذخیره ماهانه خود، به ارتقای شفافیت و بازسازی اعتماد بین کاربران و صرافی ارزهای دیجیتال در پی مرگ ناگهانی FTX کمک خواهد کرد.

سهام رفیق: [proof-of-reserve] نتایج ماهانه تعهد ما را برای رهبری صنعت در شفافیت و اعتماد تقویت می کند. “

مربوط: OKX صفحه گواهینامه رزرو را با دستورالعمل هایی در مورد نحوه حسابرسی خود ذخیره ها منتشر می کند

این اعلامیه پس از هشدار “بسیار محتاطانه” به سرمایه گذاران در مورد اتکا به “شواهد ذخایر” شرکت های ارزهای دیجیتال توسط یک مقام ارشد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده منتشر شد.

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال در ۲۲ دسامبر، پل مانتر، سرپرست حسابدار ارشد SEC، گفت که نتایج این ممیزی ها لزوماً نشان دهنده این نیست که شرکت در وضعیت مالی خوبی قرار دارد. او گفت که گزارش ذخیره توسط بورس فاقد اطلاعات کافی برای ذینفعان برای تعیین اینکه آیا شرکت دارایی های کافی برای پرداخت بدهی های خود دارد یا خیر.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا