🚨 اخبار ارز دیجیتال

با نزدیک‌تر شدن بانک‌ها به ارزهای دیجیتال، صرافی استرالیا از پی پال کمک می‌گیرد

آدریان پلزلوزنی، مدیر عامل ایندیپندنت رزرو، گفت که این همکاری جدید به سرمایه گذاران گزینه های بیشتری می دهد و بلوک کریپتو بانکی استرالیا را “ریسک زدایی” می کند.

مدیرعامل صرافی کریپتو استرالیا Independent Reserve گفت که برای جلوگیری از تشدید مقررات بانک‌ها در مورد پرداخت‌ها در صرافی‌های کریپتو، به غول پرداخت PayPal روی آورده است.

این صرافی با PayPal همکاری کرده است تا یک onramp راه‌اندازی کند که به مشتریان Independent Reserve اجازه می‌دهد تا حساب‌های رمزنگاری خود را با فیات مستقیماً از کیف پول PayPal خود تأمین کنند یا وجوه را از صرافی‌های رمزنگاری با استفاده از PayPal برداشت کنند.

آدریان پلزلوزنی، مدیر عامل ایندیپندنت رزرو، به کوین تلگراف گفت که مشارکت جدید به سرمایه گذاران استرالیایی ارزهای دیجیتال گزینه های بیشتری می دهد و افزود که “بقیه بانک ها در واقع با این صنعت کار می کنند.” ریسک آینده ما را کاهش دهیم.»

از امروز، حداقل پنج موسسه بانکی بزرگ استرالیا (Bendigo Bank، Commonwealth Bank، National Australia Bank (NAB)، Westpac و ANZ) به ارزهای دیجیتال اجازه سپرده گذاری و برداشت در مبادلات دارایی دیجیتال را می دهند. مجموعه ای از محدودیت ها و بلوک ها را برای مشتریان

مقررات بانکی مشترک المنافع یکی از سخت‌گیرانه‌ترین مقررات در استرالیا است، به طوری که بانک مشترک المنافع محدودیت ماهیانه ۱۰۰۰۰ دلاری را برای تمام سپرده‌ها به صرافی‌های ارزهای دیجیتال اعمال می‌کند. سایر محدودیت‌ها شامل مسدود کردن برخی پرداخت‌های پرخطر و حذف سپرده‌های فوری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال است.

پرزلوزنی با اشاره به اینکه این اولین نمونه از مشارکت پی پال با یک صرافی ارزهای دیجیتال در منطقه APAC است، پی پال را به دلیل انتخاب رویکرد مثبت به بخش ارزهای دیجیتال تحسین کرد.

او گفت: «واقعاً خوب است که می‌بینیم شرکت‌هایی مانند پی‌پال از عقل سلیم سرپیچی می‌کنند و فرصت‌ها را در صنعت ارزهای دیجیتال می‌بینند، نه تنها به عنوان یک ریسک.»

“این یک لیوان نیمه خالی، نیمه پر لیوان است.”

پرزلوزنی گفت که برای وجوهی که از طریق PayPal یا کارت اعتباری به صرافی ارسال می شود، محدودیت واریز روزانه ۵۰۰۰ دلار وجود دارد که بسیار سخاوتمندانه تر از محدودیت های اعمال شده توسط برخی از بانک های بزرگ است. به عنوان یک محدودیت اشاره شد.

مربوط: بانک استرالیایی ادعا می کند ۴۰ درصد از کلاهبرداری ها، ارزهای رمزنگاری شده را برای رعایت مقررات “لمس” کرده است.

پیتر کوان، مدیر عامل PayPal Australia در بیانیه‌ای گفت که این همکاری به سرمایه‌گذاران استرالیایی ارزهای دیجیتال کمک می‌کند محدودیت‌ها و پیچیدگی‌های مرتبط با انتقال وجوه به و از مبادلات دارایی دیجیتال را کاهش دهند.

با ادغام کیف پول های پی پال برای سپرده ها و پلتفرم پی پال برای پردازش کارت، Independent Reserve و Bitcoin.com.au ارزهای دیجیتال را برای سرمایه گذاران قابل دسترسی تر می کنند، در حالی که امکان برداشت بلادرنگ از کیف پول های پی پال را فراهم می کنند.

کوان همچنین اظهارات صعودی خود را در مورد ارزهای دیجیتال ارائه کرد.

“در پی پال، ما معتقدیم که پول دیجیتالی می شود. وجود دارد.”

در ۷ آگوست، PayPal راه‌اندازی استیبل کوین دلاری خود را به نام PYUSD اعلام کرد.

ریسک سپرده: صرافی های ارز دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا