اخبار ارز دیجیتال

صرافی کریپتو Huobi در سه ماهه اول پس از بازسازی به سودآوری بازگشت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از کاهش کارکنان و مزایا، صرافی کریپتو در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ ۳۰ میلیون دلار سود کسب کرد.

طبق ۱۰ آوریل کارگردان طبق گفته جاستین سان، مالک واقعی صرافی کریپتو Huobi Global، این شرکت در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳، ۱۵۰ میلیون دلار درآمد در ازای ۱۲۰ میلیون دلار هزینه شناسایی خواهد کرد که در نتیجه سود خالص آن به ۳۰ میلیون دلار می رسد. سان در طول سه ماهه چهارم گفت: «اقدامات زیادی برای کاهش هزینه ها و افزایش کارایی انجام شد. در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳، او پیش بینی می کند که صرافی ۱۸۷ میلیون دلار درآمد و ۷۶ میلیون دلار هزینه ایجاد خواهد کرد که در نتیجه درآمد خالص ۱۱۰ میلیون دلار خواهد داشت.

Huobi یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال از نظر حجم بود تا اینکه در سال ۲۰۲۱ شروع به خارج کردن کاربران چینی از سرزمین اصلی کرد. سهم بازار آن از ۱۹ درصد در سال ۲۰۲۰ به حدود ۲.۲ درصد در سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ کاهش یافته است. طبق گزارش ها، «مشاور» Huobi Global در نوامبر ۲۰۲۲، ۱۰۰ درصد سهام صرافی را از طریق نهاد خود درباره سرمایه از بنیانگذاران آن خریداری کرد.

مجله: صرافی Zhu Su به حجم ۱۳.۶۴ دلار رسید، Huobi در خطر است: آسیا اکسپرس

در اوایل سال جاری، Huobi Global طبق گزارشات، ۲۰ درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد و مزایای استخدام را به عنوان بخشی از بازسازی خود کاهش داد. در ۱۰ مارس، توکن بومی صرافی، Huobi Token (HT)، دچار یک خرابی فلش شد که باعث شد قیمت آن در عرض چند ساعت بیش از ۹۰ درصد کاهش یابد.

توکن از آن زمان تاکنون بیشتر ضررهای خود را جبران کرده است. با این حال، یکی از کاربران اصلی، که به نام Lantian666 توییتر کار می کند، ادعا می کند که ۴ میلیون دلار به دلیل بسته شدن حاشیه ها در HT در طول سقوط فلش ​​از دست داده است. Lantian666 می‌گوید که با وجود ادعای Sun مبنی بر پرداخت غرامت به تمام کاربرانی که تحت تأثیر این تصادف قرار گرفته‌اند، هنوز غرامت کامل از Huobi در نتیجه این حادثه دریافت نکرده است.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا