اخبار ارز دیجیتال

Winklevoss Twins Cryptocurrency Exchange Gemini برای دریافت مجوز رمز ارز امارات متحده عربی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، که اکنون به دنبال مجوز امارات متحده عربی است، به رسانه های محلی گفته است که “خصومت و عدم شفافیت” در مقررات ایالات متحده وجود دارد.

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini متعلق به Winklevoss اعلام کرده است که فرآیند دریافت مجوز خدمات رمزنگاری را برای مشتریان در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) آغاز کرده است.

جمینی در یک پست وبلاگی در تاریخ ۳۱ مه، اشتیاق رو به رشد برای ارزهای دیجیتال در میان مردم و گفتگوهای مثبت با تنظیم‌کننده‌های امارات متحده عربی را به عنوان دلایل پیگیری مجوز ذکر کرد.

علاوه بر این، کامرون وینکلووس و تایلر وینکلووس، مدیران عامل جمینی، گفتند که این حرکت به دلیل «خصومت و عدم شفافیت» آنها با مقررات ارزهای دیجیتال ایالات متحده انجام شده است.

تایلر وینکلووس، مدیرعامل جمینی، به شبکه خبری «نشنال» در ابوظبی گفت: «ما از گفتگوهایی که در اینجا با تنظیم‌کننده‌ها داشتیم بسیار دلگرم شدیم.

تلاش‌هایی در حال انجام است تا امارات متحده عربی را به خانه و مرکز ارزهای دیجیتال تبدیل کند و مهم‌تر از همه، قوانین مرتبط و متفکرانه‌ای وضع شود که نه تنها از مصرف‌کنندگان بلکه از توانایی کسب‌وکارها برای نوآوری محافظت کند.

در زمان انتشار این مقاله، برادران وینکلووس هنوز تصمیم نگرفته‌اند که مبادلات خود را در کشور کجا قرار دهند، و اشاره می‌کنند که دفتر مرکزی جدید جمینی می‌تواند هم در ابوظبی و هم در دبی راه‌اندازی شود.

داده‌های گزارش وضعیت جهانی رمزنگاری جمینی نشان می‌دهد که در امارات متحده عربی، بیش از ۳۵ درصد از افراد مورد بررسی ارزهای دیجیتال خریداری کرده‌اند، در حالی که این رقم در ایالات متحده تنها ۲۰ درصد است.

نزدیک به ۳۲ درصد از غیر مالکان امارات متحده عربی گفته اند که احتمالاً در سال آینده ارزهای دیجیتال خریداری می کنند. علاوه بر این، ۳۳ درصد از دارندگان ارزهای دیجیتال امارات متحده عربی قصد دارند از ارزهای دیجیتال برای خرید حضوری در خرده فروشان آجر و ملات استفاده کنند، در حالی که تنها ۱۹ درصد از دارندگان ارزهای دیجیتال جهانی است.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا