اخبار ارز دیجیتال

صرافی ارزهای دیجیتال Digital Surge به عنوان یک بازمانده نادر از سقوط FTX ظاهر می شود

صرافی ارزهای دیجیتال استرالیا ۲۳.۴ میلیون دلار دارایی دیجیتالی داشت که در FTX قفل شده بود، زمانی که سقوط کرد و زیرمجموعه استرالیایی FTX تحت کنترل قرار گرفت.

به نظر می رسد صرافی ارزهای دیجیتال استرالیا، Digital Surge، علیرغم وجود میلیون ها دلار دارایی دیجیتالی که در صرافی شکست خورده ارزهای دیجیتال FTX، از ورشکستگی جلوگیری کرده است.

در ۲۴ ژانویه، به وقت محلی، طلبکاران Digital Surge یک طرح امداد پنج ساله را تصویب کردند. هدف از این کار بازپرداخت ۲۲۵۴۵ مشتری است که دارایی های دیجیتال آنها از ۱۶ نوامبر در پلتفرم مسدود شده است و به صرافی اجازه می دهد به فعالیت خود ادامه دهد.

طرح نجات برای اولین بار از طریق ایمیل توسط مدیران صرافی در ۸ دسامبر، همان روزی که شرکت تحت کنترل قرار گرفت، به مشتریان ارائه شد.

بر اساس یک “قرارداد ترتیبات شرکت”، صرافی ارزهای دیجیتال استرالیا ۸۸۴۵۴۳ دلار (۱.۲۵ میلیون استرالیا) از شرکت وابسته به دیجیکو کمک مالی دریافت خواهد کرد تا صرافی بتواند به تجارت و فعالیت خود ادامه دهد.

مدیریت KordaMentha در بیانیه ای اعلام کرد که طی پنج سال آینده از درآمد خالص سه ماهه بورس به طلبکاران پرداخت خواهد شد.

بر اساس گزارش کسب و کار نیوز استرالیا در ۲۴ ژانویه، KordaMentha گفت: “مشتریان بسته به ترکیب دارایی مطالبات فردی آنها، در ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات بازپرداخت خواهند شد.”

کوین تلگراف با Digital Surge تماس گرفته است تا تأیید کند که دومین جلسه طلبکاران در ۲۴ ژانویه قطعنامه ای در حمایت از طرح نجات تصویب کرده است.

ما مشتاقانه منتظر هستیم تا با پیشرفت فرآیند مدیریت با KordaMentha، ارتباطات بیشتری را برای همه مشتریان فراهم کنیم.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در بریزبن که از سال ۲۰۱۷ فعالیت خود را آغاز کرده است، یکی از قربانیان سقوط FTX در نوامبر گذشته بود، زمانی که FTX اعلام ورشکستگی کرد و FTX استرالیا تحت کنترل قرار گرفت. برداشت ها و سپرده ها تنها پس از چند روز مسدود شد.

در آن زمان، Digital Surge گفت که “محدودیتی در معرض FTX قرار دارد” و مشتریان خود را در عرض دو هفته تمدید خواهد کرد، اما به گفته مدیر Digital Surge، KordaMentha، این مبلغ بعداً به حدود ۲۳۴۰ رسید. معلوم شد که ۱۰۰۰۰ دلار است.

مربوط: “صفرهای بیشتری وجود خواهد داشت” – کوین اولری، فروپاشی FTX مانند در راه است

این صرافی یکی از معدود شرکت‌های ارز دیجیتال است که برنامه‌های محکمی برای از سرگیری فعالیت‌ها و اجتناب از انحلال با وجود قرار گرفتن در معرض FTX دارد.

از ماه نوامبر، شرکت‌های ارزهای دیجیتال، از جمله شرکت‌های وام‌دهنده کریپتو BlockFi و Genesis، به دلیل تأثیر FTX و قرار گرفتن در معرض آشفتگی بازار، برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ ثبت نام کرده‌اند.

نویسنده: Felix Ng

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا