🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی CoinDCX کیف پول شخصی خود را برای پشتیبانی از ۱۵۵ کشور گسترش می دهد

با ادغام Transak، کیف پول Okto CoinDCX تعداد حوزه های قضایی پشتیبانی شده را از ۶۰ به بیش از ۱۵۵ افزایش می دهد.

CoinDCX، صرافی رمزنگاری پیشرو در هند، کیف پول خودسرپرست Okto خود را با ادغام پلتفرم پیشرو روی رمپ Transak گسترش می‌دهد.

این شرکت در ۵ اکتبر به کوین تلگراف اعلام کرد Okto Wallet، یک کیف پول رمزنگاری چند زنجیره ای که توسط CoinDCX در آگوست ۲۰۲۲ راه اندازی شد، پلتفرم Transak را برای گسترش پشتیبانی جهانی کیف پول یکپارچه کرده است. این شرکت گفت که این ادغام بلافاصله در Okto در دسترس است.

Neeraj Khandelwal، یکی از بنیانگذاران CoinDCX و Okto، گفت که با ادغام Transak، کیف پول Okto از ۶۰ کشور به بیش از ۱۵۵ حوزه قضایی افزایش یافته است.

با ادغام Transak، Okto اکنون به کاربران اجازه می دهد تا ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) را مستقیماً در Okto با استفاده از تعدادی ارز فیات مانند USD، EUR، HKD و غیره خریداری کنند.

Khandelwal گفت که Transak اولین و در حال حاضر تنها راه حل روی رمپ است که در Okto مستقر شده است. خاندلوال گفت: قبل از این ادغام، تنها راه برای ارسال ارزهای دیجیتال به Octo ارسال ارزهای دیجیتال از کیف پول های خارجی مانند Metamask بود و افزود:

“با ادغام Transak، کاربران اکنون می توانند به طور یکپارچه فیات را به رمزنگاری در برنامه تبدیل کنند. قبل از این ادغام، کاربران می توانستند وجوه خود را از کیف پول غیرمتمرکز دیگری مانند Metamask انتقال دهند. نیاز وجود داشت.”

Transak از حدود ۱۶۰ توکن پشتیبانی می کند، در حالی که Okto به کاربران اجازه می دهد تا بیش از ۱۰۰۰ توکن را در چندین زنجیره از جمله Polygon، Fantom، Avalanche و غیره ذخیره کنند، طبق توضیحات برنامه در فروشگاه اپل. با این حال، یکی از سخنگویان Okto گفت این کیف پول به کاربران اجازه می دهد تا حداکثر ۳۰۰۰ توکن را در کیف پول نگه دارند.

مربوط: هند در حال کار بر روی صورتحساب ارز مجازی پنج نقطه ای است زیرا احتمال ممنوعیت آن منتفی است

اگرچه Okto اخبار مربوط به پشتیبانی Transak را امروز اعلام کرد، روند عرضه راه حل on-ramp از چند ماه پیش آغاز شد. برخی از کاربران آنلاین در هند گزارش دادند که در اوایل آگوست ۲۰۲۳، زمانی که Octo در حال آزمایش راه حلی روی رمپ روی پلتفرم بود، با Transak مشکل داشتند. یکی از سخنگویان شرکت به کوین تلگراف گفت: «فرایند یکپارچه سازی در آوریل ۲۰۲۳ آغاز شد.

Okto با همکاری Transak در آگوست ۲۰۲۳ گزارش می دهد. منبع: X (توئیتر سابق)

Transak یک ارائه دهنده زیرساخت پرداخت جهانی وب ۳ است که هدف آن برقراری ارتباط مالی سنتی و دارایی های دیجیتال است. Transak یک راه حل محبوب بر روی رمپ در صنعت ارزهای دیجیتال است که پلتفرم هایی مانند MetaMask، Coinbase و PancakeSwap از خدمات آن استفاده می کنند.

در اوایل این هفته، Transak اعلام کرد که با کیف پول The Open Network (TON) معروف به Tonkeeper یکپارچه شده است. این رویداد نشان‌دهنده ورود Transak به اکوسیستم TON است که به کیف‌پول‌ها امکان می‌دهد مستقیماً TONCoin (TON) را با ارزهای فیات در بیش از ۱۵۰ کشور خریداری کنند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا