اخبار ارز دیجیتال

بایت صرافی رمزارز به دلیل “تحولات نظارتی اخیر” از کانادا خارج شد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بای‌بیت که دفتر مرکزی آن در دبی است، قصد دارد کانادا را ترک کند و در عین حال به دنبال گسترش به بازارهای جدیدی مانند قزاقستان باشد.

صرافی ارزهای دیجیتال Bybit اعلام کرده است که محصولات و خدمات خود را به ساکنان و شهروندان کانادایی به دنبال تحولات خاصی در زمینه نظارتی متوقف می کند.

در پست وبلاگ 30 می، بای بیت گفت که از 31 می، دیگر درخواست افتتاح حساب از کانادایی ها را نمی پذیرد. کاربران فعلی صرافی ارزهای دیجیتال تا 31 ژوئیه فرصت دارند تا قبل از در دسترس قرار گرفتن این خدمات، واریز و «موقعیت های موجود خود را افزایش دهند». پس از 30 سپتامبر حذف خواهد شد و سایر موقعیت ها منحل خواهند شد.

Bybit هیچ توضیحی برای خروج خود از بازار به جز “تحولات نظارتی اخیر” در کانادا ارائه نکرده است. کمیسیون اوراق بهادار انتاریو این صرافی را در ژوئن 2022 جریمه کرد و بای بیت گفت که قصد دارد الزامات اجباری «مشتری را بشناسید» برای همه کاربران از ماه می 2023 معرفی کند.

بابیت گفت: «از آنجایی که پذیرش ارزهای دیجیتال همچنان در حال رشد است، ماموریت ما این است که با حفظ اقدامات ایمنی لازم، به همه علاقه مندان به ارزهای دیجیتال، تجربه تجارت امن‌تر و پایدارتری را ارائه دهیم.»

مربوط: Bybit به صرافی Cryptocurrency ارائه خدمات وام دهی Cryptocurrency می پیوندد

طرح Bybit مستقر در دبی برای خروج از کانادا با گسترش صرافی به بازارهای جدید انجام می شود. این شرکت در 29 مه اعلام کرد که مجوز “اصولی” را از تنظیم کننده های قزاقستان دریافت کرده است. این حرکت به دنبال معرفی یک سرویس وام رمزنگاری توسط Bybit صورت گرفت.

Bybit آخرین شرکت ارزهای دیجیتال است که اعلام کرد به دلیل ملاحظات نظارتی از کانادا خارج می شود. در ماه آوریل، صرافی غیرمتمرکز dYdX اعلام کرد که خدمات خود را برای کاربران کانادایی در پاسخ به «محیط نظارتی» این کشور «کاهش می‌دهد». صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال بایننس در ماه مه اعلام کرد که با استناد به مقررات اداره اوراق بهادار کانادا “به شدت” از کانادا خارج می شود.

مجله: راهنمای تورنتو برای رمزنگاری: شهر رمزنگاری

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا