اخبار ارز دیجیتال

Crypto Exchange Bullish بسته شدن معاملات SPAC را بر اساس اقدامات SEC اعلام کرد

Bullish اعلام کرد که با Far Peak Acquisition به توافقی دوجانبه دست یافته است تا دیگر معاملات پیرامون فهرست شدن خود در بورس نیویورک را ادغام نکند.

در ژوئیه ۲۰۲۱، شرکت ارزهای دیجیتال Bullish که به دلیل عدم شفافیت در مورد محصولات و خدمات ارائه شده به تیتر خبرها تبدیل شد، از بستن قراردادی با هدف عمومی کردن شرکت خبر داد.

در اطلاعیه ای در ۲۲ دسامبر، Bullish گفت که به توافقی متقابل با Far Peak Acquisition رسیده است تا دیگر معاملاتی که شامل فهرست شدن در بورس نیویورک است، ادغام نشود. برندان بلومر، رئیس Bullish، که همچنین مدیرعامل Block.one است، گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده “در حال ایجاد یک چارچوب دارایی دیجیتال جدید برای شفاف سازی افشای اطلاعات و پیچیدگی های حسابداری خاص صنعت است. این کار در تصمیم شرکت برای جابجایی نیست. رو به جلو.

بولیش گفت: «با توجه به محدودیت‌های زمانی و شرایط بازار، فار پیک قصد ندارد به دنبال شرکای جدید ادغام شود و در عوض روی انحلال در ۷ مارس ۲۰۲۳ یا در صورت امکان زودتر تمرکز خواهد کرد.

قرارداد اصلی شرکت خرید با هدف ویژه (SPAC) که در ژوئیه ۲۰۲۱ امضا شد، تصریح می کند که هر یک از شرکت ها حق فسخ معامله را دارند در صورتی که معامله تا ۳۱ دسامبر با موفقیت انجام نشود. انتظار می رفت در صورت انجام این معامله، بورس نیویورک مدیر عاملی صعودی باشد.

Bullish در می ۲۰۱۱ راه اندازی شد، پس از اینکه Block.one 164000 بیت کوین (BTC)، ۱۰۰ میلیون دلار پول نقد و ۲۰ میلیون توکن EOS به پروژه کمک کرد و ۳۰۰ میلیون دلار را در دور سرمایه گذاری اضافی جمع آوری کرد.با این حال، شاید به این دلیل که وب سایت این شرکت اطلاعات مفید زیادی برای سرمایه گذاران نداشت، برخی از کاربران ارزهای دیجیتال در آن زمان تشبیه شده است Block.one را برای اعلام SPAC به “پمپ کلاهبرداری اخبار” یا گرفتن پول نقد.

مربوط: SPAC متمرکز بر کریپتو ۱۱۵ میلیون دلار در نزدک IPO جمع آوری کرد

بازار نزولی ۲۰۲۲ ممکن است به شیب نزولی بسیاری از ادغام‌های SPAC کمک کرده باشد زیرا بسیاری از قانون‌گذاران و قانون‌گذاران به دنبال سرکوب ارزهای دیجیتال هستند. در ماه ژوئیه، FinTech Acquisition Corp. V متقابلاً به ادغام SPAC با شرکت ارز دیجیتال eToro مستقر در اسرائیل پایان داد، پس از آن که ارزش این شرکت از ۱۰ میلیارد دلار به ۵ میلیارد دلار در حدود ۱۲ ماه کاهش یافت. در ۵ دسامبر، ناشر استیبل کوین Circle نیز از فسخ قرارداد SPAC خود با Concord Acquisition خبر داد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا