🚨 اخبار ارز دیجیتال

مبادله ارزهای دیجیتال Bittrex برای کاهش عملیات ایالات متحده


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این صرافی به اشتراک گذاشت که وجوه همه مشتریان امن است، اما به مشتریان آمریکایی توصیه کرد که وجوه خود را تا ۳۰ آوریل ۲۰۲۳ برداشت کنند.

صرافی ارزهای دیجیتال Bittrex اعلام کرده است که فعالیت های خود در ایالات متحده را به دلیل قوانین سختگیرانه و محیط اقتصادی کاهش می دهد. این اعلامیه در نهمین سالگرد تاسیس این پلتفرم منتشر می شود و لحظه ای تلخ را برای این شرکت رقم می زند.

Richie Lai، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، گفت که با تکامل اکوسیستم ارزهای دیجیتال، الزامات نظارتی بیشتر و بیشتر “نامشخص” و “بدون بحث و اطلاعات مناسب اجرا می شوند” و نامشخص می شوند. او گفت که این امر منجر به یک محیط رقابتی سطحی می شود. این محیط ادامه فعالیت بیت ترکس در ایالات متحده را از نظر اقتصادی غیرممکن می کند.

بنیانگذاران این شرکت تصمیم گرفته اند تا بر کمک به موفقیت Bittrex Global در خارج از ایالات متحده تمرکز کنند.

Bittrex که در سال ۲۰۱۴ توسط سه مهندس امنیت سایبری تأسیس شد، ویژگی‌هایی مانند APIهای سرویس کامل، تراکنش‌های اتمی تقریباً آنی، زیرساخت کیف پول و راه‌حل‌های کیف پول سرد آفلاین را ارائه کرد.

مطالب مرتبط: الیزابت وارن به سنا فشار می آورد تا کیف پول های رمزنگاری را ممنوع کند

کوچک شدن فعالیت‌های بیت‌ترکس در ایالات متحده یادآور چالش‌هایی است که کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال در مسیریابی یک محیط نظارتی نامطمئن با آن مواجه هستند.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل در ۳ مارس گفت که رویکرد نظارتی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را به یک مرکز جذاب برای تکامل بعدی نوآوری بلاک چین و رمزارز تبدیل خواهد کرد.

در مصاحبه ای با بلومبرگ، گارلینگ هاوس پیشنهاد کرد که صنعت کریپتو «از قبل شروع به حرکت» به خارج از ایالات متحده کرده است. این به این دلیل است که مقررات ارزهای دیجیتال این کشور از کشورهای دیگر مانند استرالیا، ژاپن، بریتانیا، سنگاپور و سوئیس “عقب مانده است”.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا