اخبار ارز دیجیتال

ارز رمزنگاری BitGet مهر و موم لیتوانیایی ثبت رمز ارز


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی ارز دیجیتال BitGet مستقر در سیشل چراغ سبز فعالیت در لیتوانی را تضمین کرده است.

پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال BitGet رسماً به عنوان یک ارائه دهنده خدمات در لیتوانی ثبت شده است و به شرکت مستقر در سیشل اجازه می دهد در این کشور اروپایی فعالیت کند.

اعلامیه صرافی نشان می دهد که استانداردهای مطابقت با قوانین و مقررات محلی کشورهای بالتیک را برآورده می کند. این کشور بازار دارایی دیجیتال در حال ظهور اروپا است و به عنوان بهشتی برای پروژه های ارزهای دیجیتال و بلاک چین شناخته می شود.

بر اساس گزارش اخیر بلومبرگ، استونی هیچ مجازی نخواهد داشت ثبت نام شرکت های ارزی پنج برابر شده است.

BitGet خاطرنشان کرد که لیتوانی همچنان یک کانون نه تنها برای کاربران ارزهای دیجیتال، بلکه برای شرکت هایی است که به دنبال ثبت نام به عنوان اشخاص حقوقی برای ارائه خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال هستند.

به گفته مدیر عامل Gracie Cheng، در نتیجه، صرافی مشتقات ارز دیجیتال به دنبال افزایش تلاش‌های خود برای انطباق است.

“تنظیمات جهانی دارایی های دیجیتال روز به روز در حال تغییر است و ما به طور فعال تغییرات نظارتی را در سراسر جهان رصد می کنیم. ما یک تیم انطباق داریم.”

BitGet از سال 2018 شروع به کار کرده است و تقریباً به 8 میلیون کاربر در بیش از 100 کشور خدمات ارائه می دهد.

مرتبط: مقررات ارزهای دیجیتال MiCA اتحادیه اروپا یک “عمل متعادل کننده” است: هفته بلاک چین پاریس 2023

لیتوانی همچنین قوانین سخت گیرانه ای را برای شرکت های ارزهای دیجیتالی که در ژوئن 2022 در بالتیک ثبت نام می کنند، در نظر گرفته است. اصلاحات قانونی ضد پول شویی (AML) و مبارزه با تامین مالی تروریسم پیشنهاد شده است که الزامات سخت گیرانه تری را بر شناسایی کاربران و اپراتورهای مبادله ای تحمیل می کند.

صرافی ها و ارائه دهندگان خدمات ارزهای دیجیتال باید به عنوان اشخاص حقوقی با حداقل آستانه سرمایه گذاری اولیه 125000 یورو ثبت شوند.

طبق گزارش بلومبرگ، لیتوانی همچنین خانه Bifinitey UAB، ارائه دهنده پرداخت Binance Holdings Ltd است. طبق داده‌های سازمان مالیاتی لیتوانی، این شرکت دومین شرکت بزرگ در مالیات شرکت در سال 2022 بود.

ثبت BitGet در لیتوانی در همان هفته ای انجام می شود که انتظار می رود پارلمان اروپا قانون پیش بینی شده بازار ارزهای دیجیتال را تصویب کند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا