اخبار ارز دیجیتال

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس خدمات صرافی را در بلژیک از سر می گیرد

در ماه ژوئن، بایننس دستور داده شد تا “فورا” خدمات خود را در بلژیک به حالت تعلیق درآورد و صرافی کاربران بلژیکی را به شعبه لهستانی Binance هدایت کرد.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس، سه ماه پس از اینکه صرافی از سوی رگولاتور مالی بلژیکی دستور تعلیق خدمات مرتبط با رمزارز را صادر کرد، ثبت نام و دسترسی به محصولات و خدمات را برای کاربران بلژیکی رمزارز بازگشایی کرد.

Binance در پستی در X (توئیتر سابق) در ۲۵ سپتامبر تأیید کرد که “ثبت‌نام‌های جدید از ساکنان بلژیک بار دیگر در پلتفرم ما استقبال می‌شود.” بایننس گفت که کاربران بلژیکی که با شرایط جدید خدمات موافقت می کنند، بار دیگر می توانند به محصولات و خدمات مختلف بایننس دسترسی داشته باشند.

در ۲۳ ژوئن، اداره خدمات مالی و بازار بلژیک دریافت که بایننس قانون مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم بلژیک را با ارائه خدمات مرتبط با ارز مجازی “از کشوری که عضو منطقه اقتصادی اروپا نیست” نقض کرده است. بنابراین.

بایننس به Binance دستور داد تا “فورا” تمام خدمات مرتبط در بلژیک را متوقف کند، با تمام مشتریان مستقر در بلژیک تماس گرفت و آنها را ملزم کرد که تمام رمزگذاری و کلیدهای خصوصی موجود در صرافی را بازگردانند.

این مصیبت باعث شد بایننس خدمات خود را از طریق بایننس لهستان به بلژیکی ها تغییر دهد. z oo – بازوی ثبت شده لهستانی Binance، به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی در ژانویه ثبت شد.

در بیانیه بایننس اشاره ای نشده است که چه تغییراتی برای راه اندازی مجدد سرویس برای کاربران بلژیکی ایجاد شده است. Cointelegraph برای اظهار نظر با Binance و FSMA بلژیک تماس گرفته است.

مربوط: مدیر عامل بایننس گزارش های مربوط به وام ۲۵۰ میلیون دلاری به مدیریت BAM را رد کرد

بایننس قصد دارد تا ژوئن ۲۰۲۴ استیبل کوین خود را در بازارهای اروپایی به عنوان ابزاری برای انطباق با قانون آینده اتحادیه اروپا در زمینه دارایی های رمزنگاری (MiCA) که قرار است در ژوئن ۲۰۲۴ اجرایی شود، فهرست کند. آی تی.

در همین حال، در ایالات متحده، مهاجرت دسته جمعی مدیران Binance.US باعث شد که برخی از کارشناسان صنعت از خود بپرسند که آیا این شرکت از برخی مشکلات داخلی رنج می برد.

با این حال، مدیر عامل شرکت Changpeng ‘CZ’ Zhao چندین بار این شایعات را رد کرده است.

مجله: افشای مدیران بایننس، نزدک به معاملات سفارشات هوش مصنوعی، SBF درخواست وثیقه را از دست داد: Hodler’s Digest، ۳-۹ سپتامبر


نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا