اخبار ارز دیجیتال

Crypto Exchange Binance هاب منطقه ای جدیدی را در گرجستان افتتاح کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بایننس در حال حاضر 25 نفر را در گرجستان استخدام می کند و قصد دارد با راه اندازی هاب های منطقه ای تا پایان سال 2023 “ده ها شغل دیگر” ایجاد کند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس با راه اندازی یک هاب بلاک چین جدید در گرجستان دوستدار رمزارز به گسترش دامنه جهانی خود ادامه می دهد.

بایننس در 26 مارس اعلام کرد که هاب بلاک چین جدیدی را در گرجستان افتتاح خواهد کرد. بایننس که این هاب را «پست Web3» می نامد، قصد دارد استعداد جذب کند، آموزش صنعت را ارتقا دهد و فرصت های شغلی بیشتری برای بخش بلاک چین ایجاد کند.

بر اساس این اطلاعیه، بخش بایننس در جورجیا در حال حاضر 25 کارمند دارد و با بخش های دولتی و خصوصی محلی برای سازماندهی رویدادهای آموزشی و هکاتون همکاری می کند. این شرکت رمزنگاری امیدوار است با راه‌اندازی یک مرکز منطقه‌ای در گرجستان تا پایان سال ۲۰۲۳ «ده‌ها شغل دیگر» ایجاد کند.

راه اندازی هاب منطقه ای جدید بایننس در گرجستان به دنبال چندین نقطه عطف در مسیر رشد بایننس در این کشور است.

در اوایل سال جاری، بایننس با درگاه پرداخت کریپتو محلی CityPay همکاری کرد و با آژانس نوآوری و نوآوری گرجستان (GITA) همکاری کرد تا طرح خیریه Binance را برای حمایت از آموزش وب 3 متمرکز بر زنان راه اندازی کند.

به گفته ولادیمیر اسمرکیس، مدیر منطقه ای بایننس، گرجستان یکی از نوآورترین کشورهای منطقه است.

اسمرکیس گفت: “برای بایننس، گرجستان یک نقطه کلیدی در نقشه است. تا کنون، ما سه نشست اجتماعی در اینجا برگزار کرده ایم که در مجموع بیش از 2000 نفر در آن شرکت کرده اند.” او اضافه کرد که بایننس «پتانسیل و علاقه زیادی» به ارزهای رمزنگاری شده از سوی جامعه محلی و کسب‌وکارهای کریپتو می‌بیند.

مربوط: ظاهراً کارمندان بایننس به مشتریان چینی کمک می کنند تا کنترل های KYC را دور بزنند

Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل بایننس، برای اولین بار در نوامبر 2022 از گرجستان بازدید خواهد کرد. در این بازدید، CZ با نخست وزیر گرجستان، ایراکلی گاریباشویلی، و جامعه تجاری محلی و ارزهای دیجیتال دیدار کرد.

Changpeng Zhao مدیر عامل بایننس، نخست وزیر گرجستان ایراکلی گاریباشویلی (از چپ به راست)

گرجستان که یکی از اعضای سابق اتحاد جماهیر شوروی بود، به عنوان یکی از کشورهای دوستدار رمزنگاری در جهان ظاهر شد و دولت گرجستان جاه طلبی دارد که این کشور را به یک مرکز بزرگ ارزهای دیجیتال جهانی تبدیل کند. گرجستان به دلیل میزبانی بسیاری از دستگاه های خودپرداز بیت کوین (BTC) که در آن کاربران می توانند ارزهای دیجیتال را به پول نقد و بالعکس تبدیل کنند، به طور گسترده شناخته شده است. بر اساس داده‌های CoinATMRadar، تنها پایتخت گرجستان، تفلیس، میزبان بیش از 100 دستگاه خودپرداز بیت‌کوین در زمان نگارش این مقاله است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات بیشتر در مورد مالیات رمزنگاری شده

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا