🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: یک کارآفرین رمزارز در ارتباط با کلاهبرداری ۲۹۰ میلیون دلاری با محاکمه احتمالی در اسرائیل روبرو می شود

طبق گزارش ها، پلیس اسرائیل به دادستان ها توصیه کرده است که موشه هوگگ را به اتهام کلاهبرداری، سرقت، پولشویی و جنایات جنسی متهم کنند.

گزارش شده است که پلیس اسرائیل کارآفرین موشه هوگ را به کلاهبرداری از کاربران حدود ۲۹۰ میلیون دلاری در مورد کلاهبرداری مربوط به یک پروژه ارز دیجیتال متهم کرده است.

تایمز اسرائیل در ۲۳ اوت گزارش داد که پلیس ملی به دادستان ها گفته است که هوگ ۲۹۰ میلیون دلار از سرمایه گذاران برای یک پروژه ارز دیجیتال جمع آوری کرده و او را به کلاهبرداری، سرقت و پولشویی متهم کرده است. بهانه های واهی این کارآفرین در نوامبر ۲۰۲۱ توسط مقامات اسرائیلی به ظن مشارکت در فعالیت های غیرقانونی، از جمله کلاهبرداری مربوط به ارزهای دیجیتال، بازداشت شد و حدود یک ماه در حبس خانگی بود.

این گزارش پس از تحقیقات دو ساله درباره فعالیت‌های غیرقانونی ادعایی هاگگ، که برخی از آنها شامل پروژه‌های ارز دیجیتال او می‌شد، دنبال شد. در ماه ژوئن، او به مراکش سفر کرد تا مشارکت خود در پروژه بلاک چین Tomi را بر اساس «شبکه اینترنتی جایگزین» اعلام کند. هوگ در آن زمان به کوین تلگراف گفت که ممکن است به عنوان فردی در صنعت ارزهای دیجیتال مورد هدف مقامات قرار گرفته باشد.

موشه هوگ در ۶ ژوئن در انجمن ناکاموتو در مراکش، مراکش سخنرانی می کند.

مربوط: مقامات اسرائیل ارزهای رمزنگاری شده را از سازمان های تروریستی ضبط کردند، به فناوری جدید اعتماد کنید

گزارش ها حاکی از آن است که تحقیقات پلیس شامل بازجویی از ۱۸۰ نفر در چندین کشور و همچنین ضبط پول و اموال بود. گفته می شود که سخنگوی هاگگ از پایان تحقیقات استقبال کرد و گفت که بسیاری از نشریات که این پرونده را پوشش می دادند “بی عدالتی شدید” علیه او مرتکب شده اند. او همه اتهامات را رد می کند.

خرید های هاگ با وجوه غیرقانونی شامل ۷ میلیون دلار سهام در باشگاه فوتبال بیتار اورشلیم بود. او تیم را در آگوست ۲۰۲۲ به تاجر باراک آبراموف فروخت.

مجله: سازمان‌های اجرایی ایالات متحده، سرکوب جرایم مرتبط با ارزهای دیجیتال را تشدید می‌کنند.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا