اخبار ارز دیجیتال

بیش از 10 میلیارد دلار در بخش رمزنگاری در 10 سال: بلوک بخشش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Giving Block گزارش داد که USDC 44٪ از کمک های ارزهای دیجیتال، ETH 24٪ و BTC 17٪ را در سال گذشته در پلتفرم های خیریه دریافت کرده است.

طبق گزارش سالانه The Giving Block در سال 2023 «داده‌ها، روندها و پیش‌بینی‌های بشردوستانه کریپتو»، کمک‌های ارزهای دیجیتال در این پلتفرم تاکنون انجام شده است. فراتر 125 میلیون دلار در سال 2022. بر اساس داده‌های موجود، پروژه‌های خیریه رمزنگاری می‌توانند در آگوست 2027 از 1 میلیارد دلار، در ژوئن 2031 به 5 میلیارد دلار و در نوامبر 2032 از 10 میلیارد دلار فراتر بروند، من پیش‌بینی کردم که وجود خواهد داشت.

داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط پلتفرم خیریه کریپتو The Giving Block نشان می‌دهد که کمک‌های مالی در قالب ارزهای دیجیتال قرار است طی دهه آینده از ۱۰ میلیارد دلار فراتر رود.

پیش بینی بر اساس روند و قیمت بیت کوین.منبع: Giving Block

علاوه بر داده‌های این پلتفرم در مورد کمک‌های ارزهای دیجیتال، The Giving Block پیش‌بینی‌هایی را بر اساس تحلیل مسیر بالقوه قیمت بیت‌کوین (BTC) انجام داد. این پلتفرم پیش بینی کرد که بیت کوین می تواند در سپتامبر 2026 به 100000 دلار و در اکتبر 2029 به 250000 دلار برسد.

این پروژه بشردوستانه در گزارش سالانه خود همچنین پر استفاده ترین ارز رمزنگاری شده در کمک های مالی و بزرگترین ارز دیجیتال اهدایی سال را برجسته کرده است. برترین ارز دیجیتال مورد استفاده در کمک های مالی USD Coin (USDC) است که 44 درصد از حجم را به خود اختصاص داده است، اتر (ETH) برای 24٪ و BTC برای 17٪ کمک مالی استفاده شد.

در همین حال، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، 9.4 میلیون دلار از طریق بنیاد خیریه خود Balvi اهدا کرد و رکورد بزرگترین اهدای ارز دیجیتال در سال را در اختیار داشت.

مربوط: کمک‌های ارزهای دیجیتال سرعت و دسترسی جهانی را در مواقع بحران افزایش می‌دهد

با افزایش تعداد خیریه ها و کمک های مالی ارزهای دیجیتال، برخی ممکن است تعجب کنند که این کمک ها واقعاً کجا می روند. Giving Block که قدمت آن به سال 2022 بازمی‌گردد، شش موسسه خیریه را نیز به اشتراک گذاشت که از کمک‌های ارزهای دیجیتال بهره‌مند شدند. این شامل اورانگوتان Outreach، یک پروژه حفاظت از اورانگوتان است که از اورانگوتان‌های یتیم و آواره مراقبت می‌کند، و Trees for the Future، یک سازمان غیرانتفاعی کشاورزی احیاکننده که 2.3 میلیون درخت از طریق کمک‌های ارز دیجیتال کاشته است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات بیشتر در مورد مالیات رمزنگاری شدهنویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا