اخبار ارز دیجیتال

صندوق کمک‌های ارز دیجیتال تلاش‌های امدادی آتش‌سوزی مائویی

دوره های اندرو تیت

در Giving Block، بیش از 68000 دلار کمک مالی ارزهای دیجیتال و فیات برای جمع آوری بیش از 136000 دلار برای پروژه هایی با هدف حمایت از تلاش های پس از آتش سوزی در Maui تطبیق شد.

به دنبال مجموعه ای از آتش سوزی های جنگلی که مناطق عمده ای از جمله لاهاینا را ویران کرده است، تلاش های امدادی همچنان در جزیره مائویی هاوایی ادامه دارد.

پس از آتش‌سوزی‌هایی که بیش از 100 نفر را کشته و خانه‌ها و مشاغل را ویران کرده است، سازمان امدادرسانی در بلایای طبیعی All Hands and Hearts برای کمک به ساکنان محلی مائوئی کمک‌های مالی را جمع‌آوری کرده است. مقامات دولتی گزارش داده اند که هزینه های بازسازی می تواند بیش از 5.5 میلیارد دلار باشد.

رئیس ادغام و رویدادهای سازمانی All Hands & Hearts گفت: “کمک های ارزهای دیجیتال، مانند سایر انواع کمک ها، به ارائه کمک های حیاتی پس از آتش سوزی های ویرانگر کمک کرده است.” “صنعت ارزهای دیجیتال به اتحاد با جوامعی در سراسر جهان که نیاز به کمک دارند ادامه می دهد.”

Ruggiero گفت که این سازمان بیش از 125 میلیون دلار ارز دیجیتال از طریق The Giving Block، یک پلتفرم بشردوستانه که اهدای دارایی های دیجیتال در بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و سایر توکن ها را تسهیل می کند، دریافت کرده است. در زمان انتشار، Giving Block بیش از 68000 دلار کمک های مالی ارزهای دیجیتال و فیات برای جمع آوری بیش از 136000 دلار برای پروژه Maui دریافت کرده است.

Ruggiero گفت: «همه Hands and Hearts و دیگر سازمان‌های امدادرسانی در بلایای طبیعی، استراتژی‌های ارائه خود را در طول سال‌ها با بهره‌گیری از فناوری و استفاده از انواع مختلف پلت‌فرم‌های دیجیتال تکامل داده‌اند. “این تغییرات کارایی و اثربخشی تلاش‌های ما برای جمع‌آوری کمک‌های مالی را بهبود بخشیده است و سازمان ما را قادر می‌سازد تا در مواقع فاجعه کمک‌های حیاتی ارائه کند.”

مربوط: فرزندان قهرمانان اوکراین به کمک شما نیاز دارند: به ارزهای دیجیتال کمک کنید

آتش سوزی که احتمالاً به دلیل قطع شدن یک خط برق در 8 آگوست رخ داده است، ویرانی در جزیره بیش از 160000 نفر به بار آورد. علاوه بر کمک‌های مالی از طریق همه دست‌ها و قلب‌ها، دولت‌های ژاپن و کره هر کدام 2 میلیون دلار برای حمایت از تلاش‌های امدادی متعهد شدند.

بسیاری از سازمان ها به دنبال ارزهای رمزنگاری شده به عنوان راه حلی برای جمع آوری سرمایه برای مناطق آسیب دیده از بلایای طبیعی یا انسان ساز هستند. از ماه فوریه، دولت بیش از 70 میلیون دلار ارز دیجیتال برای تجهیزات نظامی و کمک‌های بشردوستانه در اوکراین دریافت کرده است که ساکنان آن از سال 2022 با تهاجم نظامی روسیه مواجه شده‌اند.

مجله: 6 سوال برای الکس ویلسون از The Giving Blockنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا