اخبار ارز دیجیتال

توسعه دهنده ارزهای دیجیتال برای دامن زدن به اعتیاد به قمار، کلاهبرداری 2 میلیون دلاری با فرش انجام می دهد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Redditor بهانه توسعه دهنده برای اعتیاد به قمار را به عنوان یک “روش عجیب” توصیف کرد، زیرا معمولاً پروژه ها فقط فرار می کنند و همه شواهد را حذف می کنند.

یک پست Reddit ادعا می‌کند که یک توسعه‌دهنده پس از ارسال یک پیام خداحافظی غیرمعمول، خود را به خاطر مشکلاتش در قمار آنلاین سرزنش می‌کند، پروژه را به هم ریخته و ارزش آن را از 2 میلیون دلار به 20000 دلار در عرض چند دقیقه تغییر می‌دهد. من عذرخواهی کردم.

چندین سرمایه گذار در پروژه Encryption AI (0xEncrypt). گزارش توسعه‌دهنده در طول رویداد انتقال نقدینگی یک عقب‌نشینی انجام داد. در نتیجه، توکن پروژه ای به نام 0xEncrypt که با قیمت حدود 2.05 دلار معامله می شد، به پایین ترین رقم تاریخ 0.02 دلار سقوط کرد. CoinGecko جمع‌آورنده داده توکن کاهش قیمت قابل توجهی را در حدود 2 جولای ثبت کرد.

نمودار قیمت 7 روزه رمزنگاری هوش مصنوعی. منبع: CoinGecko

بر خلاف سایر اقدامات قالی‌کشی، سازنده تصمیم گرفت قبل از ناپدید شدن و پشت سر گذاشتن پروژه، نامه‌ای به جامعه پروژه بگذارد و از اقدامات خود عذرخواهی کند و اعتیاد به قمار را به خاطر اعمالش مقصر بداند، قبل از اینکه ناپدید شود و پروژه را پشت سر بگذارد. پلتفرم‌های رسانه اجتماعی آن را حذف کرد.

سرمایه گذاران مختلف اشتراک گذاری اسکرین شات پیام توسعه دهنده در شبکه های اجتماعی. در این پست، توسعه دهنده مبارزات خود را با قمار به اشتراک گذاشت و تاکید کرد که 300000 دلار در یک کازینو آنلاین از دست داده است. علاوه بر این، توسعه‌دهنده نمی‌توانست تضمین کند که پروژه را اصلاح می‌کند یا دوباره راه‌اندازی می‌کند، اما قول داد که “هر کاری در توانش باشد انجام خواهد داد تا فرد بهتری باشد.”

مربوط: نحوه تشخیص تاخیرهای DeFi: 6 نکته از Cointelegraph

اعضای جامعه از قالی‌کشی خشمگین شدند و برخی برای توسعه‌دهندگان آرزوی کارما داشتند، در حالی که برخی دیگر این حرکت را بدترین هدیه ممکن برای تولد و پایانی عجیب برای قالی‌کشی توصیف کردند.

Trader Crypto Daddy ابراز تاسف کرد که در روز تولد او یک قالی کشی اتفاق افتاد.کاربر توییتر ادعا کرد در نتیجه اعتماد به سازنده و سرمایه گذاری در پروژه، حدود 30000 دلار ضرر کرد. در Reddit، اعضای انجمن رفتار توسعه‌دهنده در گذاشتن یادداشت‌های طولانی را «عجیب» توصیف کردند، زیرا توسعه‌دهندگان اغلب پس از انجام این کار بدون هیچ ردی ناپدید می‌شوند.

در همین حال، جیمی هسو، مدیر ارشد امنیت بایننس اخیراً با کوین تلگراف در مورد اینکه چگونه افراد بد تاریک نت سعی در سرقت از کاربران ارزهای دیجیتال دارند صحبت کرد. سو گفت: هکرها یک اکوسیستم تثبیت شده ای دارند که از جمع آوری کننده های اطلاعات، پالایش کنندگان داده، هکرها و پولشویی ها تشکیل شده است.

مجله: آیا پروژه های کریپتو باید با هکرها مذاکره کنند؟نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا