اخبار ارز دیجیتال

شورای کریپتو برای نوآوری GC در جلسه استماع “خرابی رمزارز” سنای ایالات متحده شهادت می دهد

لیندا جنگ به عنوان شاهد همراه با استاد حقوق Yesha Yadav و لی راینرز، مدیر سیاست در مرکز اقتصاد مالی دوک حضور خواهند داشت.

قانونگذاران آمریکایی در کمیته بانکی سنا سه شاهد را اعلام کردند که قرار است در جلسه استماع ۱۴ فوریه حاضر شوند.

در زمان انتشار، جلسه استماع کمیته بانکداری سنای ایالات متحده با عنوان “سقوط کریپتو: چرا دارایی های دیجیتال به امنیت سیستم مالی نیاز دارند” شامل Yesha Yadav، استاد حقوق در دانشگاه Vanderbilt، و لی، مدیر سیاست در مرکز مالی دوک بود. اقتصاد. شاهدانی مانند آقای راینرز و آقای لیندا جن حضور داشتند. مدرس موسسه حقوق بین الملل اقتصاد در مرکز حقوقی دانشگاه جورج تاون. این جلسه یکی از اولین جلسه‌های ۱۱۸ کنگره ایالات متحده برای بررسی مقررات ارزهای دیجیتال پس از سقوط بازار ۲۰۲۲ و سقوط صرافی‌های بزرگ از جمله FTX خواهد بود.

شورای کریپتو برای نوآوری (CCI)، یک گروه حامی ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است که جن در ژوئیه ۲۰۲۲ مدیر ارشد مقررات جهانی و مشاور عمومی آن خواهد شد. او قبلاً نقش مشابهی را در کنسرسیوم مرکزی که توسط Circle و Coinbase تأسیس شده بود، داشت. یکی از سخنگویان CCI گفت که جن زیر نظر استاد خود شهادت خواهد داد، نه به عنوان نماینده یک گروه حامی ارزهای دیجیتال.

قانونگذاران ایالات متحده برای اولین بار در دو ماه گذشته برای بحث در مورد رویدادها و راه حل های نظارتی احتمالی در فضای کریپتو، پس از جلسات استماع تحقیق در مورد سقوط FTX، گرد هم می آیند. در آن جلسه ۱۴ دسامبر شاهد شهادت بن مکنزی ستاره هالیوود و مفسر برجسته ارزهای دیجیتال و استاد حقوق هیلاری آلن بود. مخزن کوسه ستاره کوین اولری و جنیفر شولپ از موسسه کیت.

مربوط: اولویت های جدید کنگره کمیته بانکداری سنا شامل Crypto: Report است

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX در ابتدا قرار بود در ۱۳ دسامبر در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان حاضر شود، اما قبل از عمل به وعده خود در باهاما دستگیر شد. جان ری تنها شاهد در این جلسه بود و متعاقباً با سوگند در دادگاه شهادت داد. جلسه ورشکستگی FTX در ۶ فوریه.

کوین تلگراف با شورای کریپتو برای نوآوری و لیندا جنگ تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا