اخبار ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال می توانند مشکلات سرمایه گذاری خطرپذیر را حل کنند – مدیر اجرایی VC

به گفته مدیران سرمایه گذاری خطرپذیر، بررسی دقیق همیشه یک مشکل در فضای سرمایه گذاری خطرپذیر بوده است، اما ارزهای دیجیتال راه حلی را ارائه می دهند.

یک مدیر صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر که متمرکز بر ارز دیجیتال است، می گوید: سرمایه گذاران خطرپذیر که با دشواری بررسی دقیق شرکت های رمزنگاری مناسب مبارزه می کنند، باید به اصول اولیه «اعتماد به زنجیره» فکر کنند.

جان لاو، رئیس دارایی‌های دیجیتال در Recharge Capital، یک صندوق ۶ میلیارد دلاری با مجموعه‌ای از ارزهای دیجیتال و پروژه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi)، به کوین تلگراف گفت که FTX اعتماد به نفس را متزلزل کرده است.

او گفت: «تحقیقات روحی زیادی وجود خواهد داشت.» لاو گفت که در فضای سرمایه‌گذاری، حتی در خارج از ارزهای رمزنگاری‌شده، دقت لازم همیشه یک مسئله بوده است.

او گفت که برنامه‌های اقدامی که توسط سرمایه‌گذاران مخاطره‌آمیز کریپتو در واکنش به فروپاشی FTX اتخاذ می‌شود، تعیین‌کننده کلیدی برای بهبود موثر یا تعمیق بحران صنعت خواهد بود.

با این حال، لاو استدلال می کند که صنعت کریپتو در حال ارائه گامی به جهان به سمت یک راه حل و یک دفتر کل عمومی غیرقابل تغییر است، با این استدلال که:

کریپتو وی سی ها به ویژه باید به اصول رمزنگاری بازگردند. به زنجیره اعتماد کنید. شرکت های بیشتری در زنجیره فعالیت خواهند کرد و VC ها برای توجه بیشتر به داده های زنجیره ای متکی خواهند بود.

او افزود: “ابزارهای بهتری برای استخراج و ردیابی داده‌های زنجیره‌ای وجود خواهد داشت. در واقع، کل کسب‌وکارهای زنجیره‌ای ممکن است حتی به صورت پیچیده در NFT فروخته شوند، که فرآیند پر زحمت M&A را بهینه می‌کند.” وجود دارد.

بر اساس پایگاه داده VC پژوهش کوین تلگراف، سال گذشته، مجموع پول جمع‌آوری‌شده در سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر ارزهای دیجیتال از سال ۲۰۲۱ فراتر رفت و ۳۰.۳ میلیارد دلار توسط پروژه‌های ارزهای دیجیتال تضمین شد.

سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ با کمترین میزان سرمایه ورودی به صنعت در دو سال گذشته، با ۳۷۱ معامله اختصاص یافته به این صنعت، تنها ۲.۸ میلیارد دلار بود.

در حالی که سقوط FTX باعث ایجاد احساسات منفی در سراسر صنعت شده است، لو گفت که کاهش بودجه همچنین منعکس کننده سناریوی کلان اقتصادی است.

«محیط نرخ بهره بالا نویدبخش خوبی برای صنعت ریسک پذیر نیست. او معتقد بود که با پیشرفت سال ۲۰۲۳ و تثبیت چشم انداز اقتصاد کلان، صنعت نیز تثبیت خواهد شد.

این احتمالاً چیز خوبی است که بازیگران بد و شیوه های بد زودتر حذف شوند تا دیرتر.»

لو پیش‌بینی کرد که با پیش‌روی سال، سرمایه بیشتری نسبت به هجوم به صنعت وارد می‌شود، با تاکید بیشتر بر محصولات و خدمات زنجیره‌ای تا توکن‌ها.

چالش‌های زیادی که در طول بازار صعودی ظاهر شده‌اند نیز مورد توجه قرار خواهند گرفت، از جمله تجربه کاربر، کیف‌پول‌ها، ورود کاربر و انطباق.

لو می‌گوید: «روایت‌های اصلی حول مقیاس‌پذیری بلاک‌چین، سرمایه‌گذاری مایع، دارایی‌های دنیای واقعی، صرافی‌های غیرمتمرکز و پلتفرم‌ها شکل می‌گیرند.

او گفت: «این بهینه‌سازی‌ها پس از یک دوره آزمایش‌های دیوانه‌وار کلید رشد خواهند بود و مثل همیشه تیم‌هایی در پشت صحنه روی محصولاتی نوآورانه کار می‌کنند که هنوز دیده نشده‌اند.»

“کریپتو زنده و سالم است.”نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا