🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکت‌های ارزهای دیجیتال گروه بلاک چین تگزاس را تشکیل می‌دهند و بر مقررات شفاف اصرار دارند

رمزارز a16z، Coinbase، Ledger، Bain Capital Crypto، Blockchain Capital، و Paradigm شرکت کردند و از مقررات شفاف حمایت کردند.

بر اساس اعلامیه ای در ۱۱ سپتامبر، گروهی از شرکت های رمزنگاری و بلاک چین به نیروها پیوسته اند تا گروه حمایت از ارزهای دیجیتال تگزاس را تشکیل دهند. این گروه “اتحاد آزادی رمزارز تگزاس” نام دارد و توسط a16z crypto، Coinbase، Ledger، Bain Capital Crypto، Blockchain Capital و پارادایم تاسیس شد. این گروه برای “توسعه مقررات سازگار و قابل پیش بینی دارایی های دیجیتال در تگزاس” فشار می آورد.

بر اساس اعلامیه ای، اتحاد آزادی کریپتو برای پیشبرد اهداف خود یک تلاش آموزشی را با هدف مقامات دولتی، مشاغل، سازمان های غیرانتفاعی و سایر سازمان ها برای برجسته کردن ارزش Web3 در تگزاس ترویج خواهد کرد. سپس او گفت.

Cointelegraph در کنفرانس Permissionless II در آستین با برایان کوینتز، رئیس سیاست جهانی ارز دیجیتال a16z برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گروه جدید آشنا شد. کوینتنز گفت که تگزاس منحصراً برای تبدیل شدن به بهشتی برای توسعه دهندگان وب ۳ مناسب است، اما این امر مستلزم تشکیل یک گروه حمایتی برای رسیدگی به مسائل در ایالت است.

مربوط: Riot Platforms اعلام کرد که استراتژی انرژی تگزاس هزینه های تولید را ۳۱ میلیون دلار کاهش می دهد

به عنوان مثال، کوئینتنز استدلال کرد که سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) اغلب برای فعالیت به صلاحیت قانونی نیاز دارند. تگزاس به دلیل کد یکنواخت برای انجمن های غیرشرکتی، ایالت جذابی است.

“اصلاح قوانین انجمن های غیرشرکتی که معمولاً توسط نهادهای با مسئولیت محدود اعمال می شود یک موضوع دولتی است و فقط تعداد کمی از ایالت ها آیین نامه های یکسانی را برای انجمن های غیرشرکتی تصویب کرده اند.” […] تگزاس یکی از آنهاست.

با این حال، باید تغییرات کوچکی در این کد ایجاد شود تا DAO بتواند به عنوان یک شخص حقوقی شناخته شود.

“یکی از مواردی که ما همچنان روی آن کار می کنیم، حمایت و آموزش در مورد ادغام DAO است، که برخی تغییرات را در چارچوب انجمن ثبت نشده ایجاد می کند و آن را محدودتر می کند. شما نمی خواهید آن را برای همه مطرح کنید و بگویید، ” اوه، من یک DAO هستم.” شما واقعاً می توانید واجد شرایط این کار را داشته باشید اگر یک سازمان غیرمتمرکز باشید. ”

کوینتنز گفت، علاوه بر حمایت از تغییرات در قوانین انجمن های ثبت نشده، این گروه همچنین قوانین مالیاتی، قوانین تاسیس بانک، و مقررات بانکی را تحت فشار قرار خواهد داد. او قانون ایجاد بانک وایومینگ را “نمونه عالی” از آنچه می توان با یک کنگره دوستدار رمزنگاری انجام داد، در نظر گرفت.

تگزاس یک مرکز محبوب برای استخراج ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است و Genesis Digital Assets اکثر CPU های خود را در آنجا مستقر کرده است. در ۳ جولای، شرکت استخراج ارزهای دیجیتال Hut8 نیز ۶۴۰۰ رایانه استخراج را به ایالت منتقل کرد.


نویسنده: Tom Blackstone
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا