🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکت کریپتو هنوز استخدام می کند، اما ممکن است لیست شغلی برای آن پیدا نکنید

به گفته استخدام‌کنندگان، تعامل و شبکه‌سازی تاکتیک‌های کلیدی برای تثبیت خود در صنعت در طول زمستان کریپتو هستند.

شرکت‌های رمزارز هنوز در حال استخدام هستند، اما ممکن است در رکود بازار به طور فعال استخدام نشوند. با این حال، یک منبع صنعتی به کوین تلگراف گفت، اگر در نظر دارید به این فضا بپیوندید، اکنون زمان خوبی است تا پای خود را در خانه باز کنید.

تایلر فاینرمن، رئیس جهانی منابع انسانی واکسمن، گفت: “در حالی که ممکن است به اندازه سال گذشته موقعیت های باز وجود نداشته باشد، شرکت ها قطعا هنوز استخدام می کنند. آنها به ما مراجعه می کنند.”

بر اساس داده های لینکدین، بیش از ۷۲۰۰ فرصت شغلی در ماه اکتبر در ایالات متحده ثبت شد. علاوه بر این، تعداد آگهی‌های شغلی ماهانه ارسال شده در سایت شغلی بلاک چین «فهرست مشاغل رمزنگاری» در ماه سپتامبر به همان میزان سال گذشته بازگشته است.

حتی با وجود موجی از اخراج‌ها که طی شش ماه گذشته بیش از ۱۱۰۰۰ شغل را کاهش داده است، فاینرمن گفت که مجموعه محدود استعدادها همچنان چالشی برای شرکت‌ها در این فضا است.

امیلی لندون، بنیانگذار و مدیر عامل The Crypto Recruiters توضیح داد: «مردم صنعت در حال حاضر کلاه های زیادی بر سر می گذارند. او گفت که هنوز فرصت‌ها وجود دارد، اما بازار نزولی به طرق مختلف بر بخش‌های ارزهای دیجیتال و Web3 تأثیر گذاشته است. کاندیداها باید به طور فعال شبکه ای برای تضمین موقعیت خود داشته باشند، زیرا بعید است لیست های شغلی معمولی پیدا شوند.

پیوستن به کانال‌های Discord و تلگرام، و همچنین جلسات کریپتو برای تعامل با اعضای انجمن، همچنان استراتژی‌های مهمی برای کسانی است که می‌خواهند در صنعت کریپتو کار کنند. Feinerman می‌گوید: “من به هر کسی که علاقه مند به کار در فضای Web3 است توصیه می‌کنم در یک جلسه محلی شرکت کند. این فرصتی عالی برای برقراری ارتباط و ملاقات با مردم از سراسر کشور است.”

در بحبوحه زمستان کریپتو، شرکت‌ها در حال ارزیابی مجدد اولویت‌های استخدامی خود هستند و موقعیت‌های بیشتری در نقش توسعه محصول به جای بازاریابی یا فروش به عهده می‌گیرند. رئیس منابع انسانی Wachsman اظهار داشت: «شرکت‌ها برنامه‌های استخدام خود را تغییر می‌دهند تا بیشتر بر نقش‌ها و ساخت‌های توسعه‌دهندگان و محصولات تمرکز کنند».

همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، برای پاسخگویی به تقاضای حرفه‌ای در سال‌های آینده، کالج‌ها و دانشگاه‌ها از برنامه‌هایی در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی و دانشگاه وایومینگ برای تشویق دانشجویان به مشارکت بیشتر در اکوسیستم بلاک‌چین استفاده می‌کنند. ما شروع به ارائه می‌کنیم. دوره های تخصصی برای کمک به درک بهتر. در میان شرکت هایی که نیروی کار آینده را هدف قرار می دهند.نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا