🚨 اخبار ارز دیجیتال

جامعه رمزنگاری تسلیحات در برابر ابتکار یورو دیجیتال

فهرست

  • چشم اندازهای امیدوارکننده برای ارائه دهندگان خدمات اروپایی
  • بیت کوین فروشان این را نمی خرند

اخیراً بانک مرکزی اروپا (ECB) ارتقا یافت برنامه ریزی برای پیاده سازی یورو دیجیتال.

بر اساس ویدئویی که توسط بانک مرکزی اروپا به اشتراک گذاشته شده است، هدف این ابتکار ساده کردن و یکسان سازی پرداخت های دیجیتال در سراسر اروپا، چه به صورت آنلاین و چه آفلاین است، در حالی که راه های جدیدی را برای کسب و کارهای مرتبط با پردازش پرداخت باز می کند.

جورجینا از بانک مرکزی اروپا بر مزایای بالقوه یورو دیجیتال برای شرکت‌هایی که پرداخت‌ها را مدیریت می‌کنند، اشاره کرد و پیشنهاد کرد که می‌تواند سیستم پرداخت اروپایی یکپارچه‌تر و کارآمدتر را ارتقا دهد.

چشم اندازهای امیدوارکننده برای ارائه دهندگان خدمات اروپایی

ویدئوی بانک مرکزی اروپا به تفصیل مزایای مختلف یورو دیجیتال، به ویژه برای ارائه دهندگان خدمات اروپایی را توضیح داد. بر اساس اطلاعات ارائه شده، بانک ها و سایر موسسات مالی از این توسعه سود قابل توجهی خواهند داشت.

محیط کسب و کار یورو دیجیتال با ۱) امکان دادن به ارائه دهندگان خدمات پرداخت برای توزیع یورو دیجیتال و به عنوان نقطه تماس اولیه برای مصرف کنندگان بهبود می یابد. ۲) ارائه اقداماتی برای تضمین ثبات مالی و همچنین یک مدل قیمت گذاری منصفانه برای این ارائه دهندگان. و ۳) استاندارد کردن پروتکل های پرداخت در سراسر منطقه یورو، به ارائه دهندگان خدمات اجازه می دهد تا دسترسی خود را در سراسر منطقه گسترش دهند.

این حرکت استراتژیک قرار است با ساده‌سازی فرآیندهای پرداخت و افزایش رقابت‌پذیری ارائه‌دهندگان خدمات اروپایی، از اقتصاد اروپا حمایت کند.

بیت کوین فروشان این را نمی خرند

علیرغم چشم انداز خوش بینانه بانک مرکزی اروپا، این اعلامیه با شک و تردید جامعه ارزهای دیجیتال روبرو شد.

منتقدان استدلال می کنند که یورو دیجیتال نشان دهنده تمرکز غیر ضروری در عصری است که پرداخت های دیجیتال به طور موثر توسط خدمات موجود مدیریت می شود.

نگرانی هایی در مورد پتانسیل یورو دیجیتال برای سرکوب نوآوری و پیامدهای گسترده تر افزایش کنترل بانک مرکزی بر ارزهای دیجیتال مطرح شده است.

احساسات حاکم بر ضرورت این ابتکار در بازاری که تمرکززدایی و خودمختاری را ارج می نهد، تردید و تردید دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا