اخبار ارز دیجیتال

جامعه کریپتو تحت تأثیر نامه طولانی SBF قرار نگرفت

SBF در این نامه سرقت وجوه و مخفی کردن میلیاردها دلار را رد کرده است.

جامعه ارزهای رمزنگاری شده نظر خود را در مورد آخرین «مطالعه پیش از مرگ» سام بنکمن-فرید در مورد سقوط FTX، که به صورت نامه ای در ۱۲ ژانویه در Substack منتشر شد، ابراز کرده است.

همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، در نامه ای طولانی به نام “شرح پیش از مرگ” اتهامات علیه خود را رد کرد. در این نامه، SBF مدعی شد که FTX US “کاملاً بدهکار” بوده و در زمان اعلام ورشکستگی فصل ۱۱ تقریباً ۳۵۰ میلیون دلار پول نقد در دسترس داشته است.

Bankman-Fried همچنین گفت که زمانی که جان ری به عنوان مدیرعامل شرکت کرد، FTX International دارای ثروت خالص قابل توجهی در حدود ۸ میلیارد دلار بود. به گفته Bankman-Fried، “هیچ وجهی به سرقت نرفت. آلامدا متحمل ضرر و زیان ناشی از سقوط بازار ضعیف شد، همانطور که Three Arrows و دیگران در این سال تجربه کردند.”

متأسفانه برای SBF، به نظر نمی رسید که جامعه ارزهای رمزپایه تحت تأثیر «مطالعه پیش از مرگ» او در مورد سقوط FTX قرار نگیرد.

وال استریت سیلور می‌گوید: «هیچ اشاره‌ای به میلیاردها «وام» که او از پول مشتریانش برای تأمین هزینه‌های زندگی پرشکوه و مشارکت‌های سیاسی خود گرفته، وجود ندارد. من شوکه شده ام که تیم حقوقی او مانع صحبت این مرد نشد. ”

پروین بول، تحلیلگر فین تک گفت: او زمانی که با VC ها صحبت می کرد یک نابغه بود و حالا ناگهان فکر می کنند که او بی کفایت ترین مدیرعامل تاریخ است. ”

مایکل تکس دانکن، وکیل استیناف اظهار داشت:

اندرو ام بیلی، محقق بیت کوین، اظهار داشت: من آنها را خواندم آنها پرده های دود هستند. به وضوح. “

مرتبط: سام بنکمن-فرید: “من پول را دزدیدم و میلیاردها دلار را پنهان نکردم”

در ۱۲ ژانویه، کوین تلگراف گزارش داد که جوزف بنکمن، پدر سام بنکمن-فرید، در میان یک پرونده جنایی علیه پسرش وکیلی استخدام کرده است. گزارش شده است که جوزف بنکمن به پسرش در مورد مسائل مربوط به لابی کردن قانونگذاران در واشنگتن دی سی مشاوره و کمک کرده است و اکنون با دادستان های پشت پرونده SBF کار می کند. این احتمال وجود دارد که

با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا جوزف بنکمن در ارتباط با سقوط FTX با مسئولیت کیفری یا مدنی مواجه خواهد شد.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا