اخبار ارز دیجیتال

واکنش جامعه کریپتو به سرویس عبارت بازیابی مخفی کیف پول Ledger


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بسیاری از اعضای جامعه ارزهای دیجیتال معتقدند که آخرین ویژگی بازیابی عبارت اولیه لجر ایده بدی است.

چندین عضو جامعه ارزهای دیجیتال، از جمله صاحبان کیف پول لجر، در شبکه های اجتماعی به دنبال انتشار آخرین ویژگی لجر، ناامیدی خود را ابراز کردند. یک راه حل جستجوی جدید معرفی شده برای کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری، معروف به Ledger Recover، با هدف ارائه یک شبکه ایمنی در صورتی که کاربران عبارت اولیه خود را اشتباه قرار دهند، ارائه می کند.

Ledger Recover یک سرویس اشتراک است که به کاربران اجازه می دهد از یک لایه حفاظتی اضافی برای کلیدهای خصوصی خود استفاده کنند. این سرویس از تکنیکی استفاده می کند که عبارت اولیه کاربر را به سه قطعه رمزگذاری شده تقسیم می کند و هر کدام را به موجودیت خارجی متفاوتی ارسال می کند. از ترکیب و رمزگشایی این قطعات می توان برای بازسازی عبارت اولیه استفاده کرد.

ارائه‌دهنده کیف پول به اشتراک گذاشت که Ledger Recover یک اشتراک اختیاری برای کاربرانی است که می‌خواهند از عبارت بازیابی مخفی خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. این شرکت توضیح داد: “اگر به همین دلیل است که لجر را خریداری کرده اید، مجبور نیستید از آن استفاده کنید و می توانید عبارت بازیابی خود را تحت کنترل داشته باشید.”

با این وجود، این مفهوم بسیاری را در جامعه ارزهای دیجیتال از جمله کارشناسان امنیتی خشمگین کرده است.

مودیت گوپتا، مدیر ارشد امنیت اطلاعات در Polygon Labs، گفت: “این یک ایده وحشتناک است. این ویژگی را فعال نکنید.” گوپتا در یک موضوع توییتری ادامه داد: “مشکل اینجاست که قطعات کلید رمزگذاری شده برای سه شرکت ارسال می شود تا آنها بتوانند کلیدها را بازسازی کنند.”

چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، موضوع گوپتا را تکرار کرد و گفت: به نظر من جهت با “کلید هرگز از دستگاه خارج نمی شود” متفاوت است.

کریس دان، سرمایه‌گذار و پادکست بیت‌کوین (BTC) گفت: “اول آنها آدرس پستی، شماره تلفن، آدرس ایمیل مشتریان خود را افشا کردند و اکنون یک درب پشتی در عبارت اولیه قرار دادند. زمان خداحافظی با لجر فرا رسیده است.” نقض داده های لجر ۲۰۲۰ که اطلاعات کاربر را به بیرون درز کرد.

DCinvestor، سرمایه گذار ارزهای دیجیتال، همچنین به نقض داده های گذشته لجر اشاره کرد که کاربران را در معرض خطر و آسیب پذیر قرار داد: “چند سال پیش، لجر نام و آدرس خانه همه مشتریان خود را در یک نقض داده افشا کرد. به یاد داشته باشید که چه کاری انجام دادید، این چیزی است که قطعاً می خواهید. برای جلوگیری.” سرور آنها کلید خصوصی شما را ذخیره می کند. ”

آلیستر میلن، سرمایه گذار و کارآفرین بیت کوین گفت: […] کلیدهای خصوصی برای مدیریت دارایی‌هایتان، و یک کپی از هویت و سایر اطلاعات شخصی‌تان… اما چرا در وهله اول با یک کیف پول سخت‌افزاری زحمت می‌دهید؟» پیشنهاد کرد که کل نکته ذخیره‌سازی خود را از طریق .

موارد مرتبط: نقض داده های لجر: «اشتباه ساده» ۲۷۰۰۰۰ خریدار کیف پول ارزهای دیجیتال را افشا می کند

در ماه آوریل، لجر Ledger Nano S Plus را راه‌اندازی کرد، کیف پولی که به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) اختصاص دارد. Ledger Nano S Plus با هدف افزایش ایمنی کاربر و ارائه یک تجربه بهبودیافته برای مشتریان Web3 که NFTها را به صورت روزانه معامله می کنند، می باشد. این توسعه به دنبال ادغام اخیر فناوری “امضای شفاف” Ledger از طریق Ledger Live است که اقدامات امنیتی را برای کاربران ما بیشتر می کند.

لجر که در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد، به یک بازیگر برجسته جهانی در فضای کیف پول ارزهای دیجیتال سخت افزاری تبدیل شده است. طبق گزارش ها، این شرکت حدود ۴.۵ میلیون کیف پول فروخته و شش مدل کیف پول مختلف را معرفی کرده است.

مجله: ۳.۴ میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشمنویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا