اخبار ارز دیجیتال

اعضای انجمن کریپتو در مورد اجرای بانک در بایننس بحث می کنند

به گفته مدیر عامل Changpeng “CZ” Zhao، بایننس شاهد خروج ۱.۱۴ میلیارد دلاری از صرافی بوده است.

در ۲۴ ساعت گذشته، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس به دلیل ترس، عدم اطمینان و بدگمانی فزاینده (FUD) در اکوسیستم کریپتو، بیش از ۱.۱۴ میلیارد دلار خروجی داشته است.

به گفته Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل بایننس، صرافی قبلاً چنین چیزی را دیده است و “فکر می کند که انجام یک “انصراف تست استرس” در هر CEX ایده خوبی است. [Centralized Exchanges] به صورت چرخشی».

اجرای بانک در بایننس یک ماه بعد اتفاق افتاد و مدیر عامل بایننس رهبری بانک را بر روی FTX داشت که منجر به مشکلات نقدینگی و در نهایت ورشکستگی شد.

با وجود FUDrampant در جامعه ارزهای دیجیتال، اعضا خوشبین هستند که بایننس طوفان را پشت سر بگذارد و به سرنوشت FTX دچار نشود. برخی بر این باورند که در صورت سقوط بایننس، کل صنعت کریپتو ممکن است سقوط کند.

کارل رونفلت میلیاردر بیت کوین در حساب توییتر خود نوشت: “اگر بایننس سقوط می کرد، همه ما خراب می شدیم.”

رایا هیلپن، نویسنده و علاقه‌مند به بیت کوین گفت: بله، #بیت کوین زنده خواهد ماند، اما کل اکوسیستم رمزنگاری از جمله استیبل کوین ها خواهد مرد. “

دارنده حساب توییتر Crypto Cognac می‌گوید کاهش بایننس کمکی نمی‌کند، زیرا این فضا «به عصر حجر بازمی‌گردد».

تیم برث، دارنده حساب توییتر گفت که او معتقد است که اگر بایننس ورشکسته شود، «صنعت را چندین سال عقب می‌اندازد»، اما ارزهای دیجیتال زنده می‌مانند.

تحلیلگر کریپتو و مشاور دولتی دل کرکسپتو، رسانه های رمزنگاری را به ترویج FUD علیه اشتراک گذاری بایننس متهم کرد و اظهار داشت: در چند هفته گذشته آنها سعی کردند چندین داستان را در این زمینه ارائه دهند، آخرین مورد این بود که بایننس نتوانست حسابرسی را پشت سر بگذارد. آزمون زمان را ثابت کرد. “

مرتبط: تحرکات غیرعادی قیمت توکن در بایننس که به هک ارتباطی ندارد، CZ تایید کرد

در ۱۱ دسامبر، کوین تلگراف گزارش داد که شواهدی مبنی بر ذخایر بایننس، کارشناسان حسابداری و مالی را آگاه کرده است و رقبا به دلیل نداشتن بدهی به آنها برچسب “بی معنی” داده اند.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا