🚨 اخبار ارز دیجیتال

جامعه کریپتو از تصمیم در مقیاس خاکستری بسیار خوشحال است، اما عدم قطعیت همچنان وجود دارد

تصمیم دادگاه مبنی بر اینکه SEC باید برنامه ETF بیت کوین Grayscale را در نظر بگیرد، خبر خوبی برای ارزهای دیجیتال است، اما ممکن است تاثیری که برخی انتظار داشتند نداشته باشد.

جامعه ارزهای دیجیتال تصمیمی را دریافت کرده است که مدت ها در انتظار آن بود زیرا دادگاه استیناف ناحیه کلمبیا در مورد برنامه ETF بیت کوین Spot بیت کوین Grayscale Investments رای داد. رد درخواست توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) لغو شده است.

آدام کاکرین، بنیانگذار Cinneamhain Ventures می‌گوید: این تصمیم «یک قتل عام در بحث SEC» بود. گفت در X (توئیتر سابق). اینفلوئنسر مایلز دوچر می‌گوید: “این همه چیز را تغییر می‌دهد. وقت آن است که دوباره توجه کنیم.” صدای زنگ که در.

شور و شوق اولیه با درک اینکه دامنه این تصمیم محدود است و SEC گزینه هایی برای گام های بعدی دارد، کاهش یافت. در بیانیه ای که توسط Grayscale منتشر شد، مدیر ارشد حقوقی کریگ ترم گفت:

ما از نظر دادگاه مداری DC با اذعان به اینکه این پرونده سؤالات صریحی در مورد رفتار برابر با قانون ایجاد می کند، قدردانی می کنیم.»

این ارزیابی هوشیارتر توجه ما را به خود جلب کرد زیرا تحلیلگران ملاحظات مدبرانه SEC را بیشتر کردند.

گری جنسلر و تیم در حال بحث در مورد چگونگی دستیابی به این هدف هستند. [be] با پیروزی های سیاسی گره خورده است. […] آیا گنسلر شکست را با ظرافت می پذیرد یا در مورد نحوه اشتباه سه داور صحبت خواهد کرد؟ جان دیتون وکیل ارزهای دیجیتال پرسیده شد.

مرتبط: قیمت بیت کوین در مقیاس خاکستری در برابر پیروزی SEC بیت کوین ETF به بالاترین حد ۲ هفته ای افزایش می یابد.

جیک چروینسکی، مدیر ارشد سیاست انجمن بلاک چین اذعان کرده است که SEC ممکن است شکست خود را بپذیرد و استراتژی خود را “داستانی نجات بخش” و پس از “یک شرمساری بزرگ” خواند. این حرکت درستی بود.

برخی کمتر خوشبین بودند. گابریل شاپیرو، مشاور عمومی آزمایشگاه دلفی می‌گوید: «تاکنون، هر بار که در دادگاه شکست می‌خورند، بی‌شرمانه ادعا می‌کنند که قاضی اشتباه کرده است و به دنبال فریبکاری‌های بیشتری هستند». گفت.

شوخی ممکن است گران شود. “برای بسیاری از شرکت‌ها، مقابله به مثل بسیار گران تمام می‌شود (شما می‌توانید برنده شوید، اما اگر برنده شوید، ورشکست می‌شوید) یا یک شرکت مالی هستید، و SEC می‌تواند بقیه کسب‌وکار شما را در این بین خراب کند. آستین کمپبل، شریک مدیریت، مشاوره دانش صفر گفت.

جرمی هوگان، وکیل ارزهای دیجیتال، به جامعه یادآوری کرد که مراقب باشند برای چه چیزی دعا می کنند. او گفت: “مردم، “پول بزرگ” را به میز خوش آمدید. چه خوب و چه بد.” گفت پیروزی در مقیاس خاکستری

مجله: SEC به دنبال درخواست تجدید نظر در مورد ریپل، سقوط ارزهای دیجیتال، اولین ETF بیت کوین اتحادیه اروپا: خلاصه Hodler، ۱۳-۱۹ اوتنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا