اخبار ارز دیجیتال

جامعه Crypto احساسات بازار کریسمس را بیان می کند: “بدون گردهمایی بابانوئل”

اعضای جامعه خاطرنشان کردند که عدم فعالیت ممکن است به دلیل بحث بر سر مبادلات متمرکز باشد.

معامله گرانی که مشتاقانه منتظر تجمع در کریسمس بودند، ناامید شدند زیرا مشخص شد که بازار به ثبات رسیده است زیرا بسیاری از معامله گران کریسمس را جشن می گرفتند. اعضای جامعه کریپتو ناامیدی خود را از به اشتراک گذاری میم ها ابراز کردند و برخی حتی خلاقیت خود را از طریق شعر بیان کردند.

در ۲۳ دسامبر، ردیاب داده Coinstats تصاویری را به اشتراک گذاشت که حرکت‌های مثبت بازار را نشان می‌داد و باعث ایجاد ایده بالقوه «تجمع بابا نوئل» شد.

اما با رسیدن شاخص نوسانات بیت کوین به پایین ترین حد خود در ۲۵ دسامبر، تمام افکار مربوط به دیدن رالی شاد بیت کوین در کریسمس به پایان رسید. بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro، برترین ارز دیجیتال تعطیلات حدود ۱۶۸۰۰ دلار بود.

اعضای جامعه تیز عدم برگزاری رالی در کریسمس ممکن است به دلیل بحث و جدل امسال بر سر صرافی های متمرکز مانند FTX و Binance باشد. ابزار تجزیه و تحلیل CMM، که خلاقیت را به ترکیب اضافه می کند، شعری را با الهام از سقوط FTX به اشتراک گذاشت که شامل مدیر عامل سابق این شرکت، سم بانکمن-فرید بود.

در همین حال، یکی دیگر از اعضای جامعه اشاره به کمبود هدایای کریسمس ممکن است به این دلیل باشد که بابانوئل نیز تحت تأثیر کاهش ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. در همین حال برخی از کاربران توییتر با به اشتراک گذاشتن این میم ناراحتی خود را اعلام کردند.

یک نفر عکسی از یک گربه به اشتراک گذاشت که در حالی که از بابانوئل برای “پمپ کریسمس” تشکر می کند که هرگز اتفاق نیفتاده است، انگشت شست را بالا می برد.یکی دیگر اشتراک گذاری عکسی از یک روانشناس که ظاهراً در حال درمان معامله گران ارزهای دیجیتالی است که به تجمعات بابانوئل اعتقاد داشتند.

مربوط: ۴ «داستان‌های جدید» ارزهای دیجیتال برای تماشا: شرکت‌های تجاری

حتی با رکود بازار کریپتو، افراد بد در این صنعت به فعالیت خود ادامه دادند. در یک سوء استفاده اخیر، هکرها APK کیف پول BitKeep را ربودند و تقریباً ۸ میلیون دلار دارایی را به خطر انداختند. این تیم اعضای جامعه را تشویق کرد تا وجوه خود را به کیف پول های دانلود شده از منابع رسمی مانند اپل اپ استور و گوگل پلی انتقال دهند.

به طور جداگانه، سوء استفاده دیگری توسط هکرهای مرتبط با گروه لازاروس کره شمالی انجام شد. مهاجمان ظاهراً یک کمپین فیشینگ گسترده را با هدف هدف قرار دادن کاربران Non Fungible Token (NFT) راه اندازی کردند. هکرها نزدیک به ۵۰۰ دامنه فیشینگ را برای فریب قربانیان و سرقت NFT راه اندازی کردند.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا