اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک دستور می دهد اکانت “X” ساتوشی نابود شود: انجمن ارزهای دیجیتال

جامعه کریپتو از ایلان ماسک خواسته است تا حساب X تحت نام ساتوشی ناکاموتو را حذف کند و گفت که این اکانت شرایط سرویس پلتفرم را نقض می کند.

اعضای جامعه کریپتو از پست X حمایت می کنند که از ایلان ماسک، که ادعا می کند خالق افسانه ای بیت کوین (BTC) ساتوشی ناکاموتو است، خواسته است تا نمایه خود را در این پلتفرم حذف کند. ما با هم جمع شدیم.

در ۳ اکتبر، یک متعهد کننده پروفایل X گفت که حسابی که ادعا می کند ساتوشی ناکاموتو است و حسابی با دسته “Bitcoin” هر دو شرایط خدمات پلتفرم را به دلیل استفاده از هویت های “گمراه کننده و فریبنده” نقض می کنند. من پست کردم که آن را منتشر کردم. باید حذف بشه چون هست

درنده ادامه داد برجسته منطقه ای از شرایط استفاده که فکر می کنید حساب شما آن را نقض می کند.

“شما نمی توانید بدون افشای اینکه یک حساب تقلید کننده هستید از هویت شخص دیگری سوء استفاده کنید. این با ایجاد یک حساب جعلی “تسلا” یا “الون ماسک” تفاوتی ندارد.”

شرایط خدمات پلتفرم X دارای خط مشی خاصی در رابطه با هویت های گمراه کننده یا فریبنده است که بیان می کند:[users] شما نمی توانید از هویت هیچ فرد، گروه یا سازمانی سوء استفاده کنید یا از هویت جعلی برای فریب دیگران استفاده کنید. ”

ما این را به عنوان جعل هویت شخصی که از قبل وجود دارد و هویت فریبنده ای که مردم را با هویتی غیراصیل گمراه می کند، تعریف می کنیم.

مربوط: Satoshi Naku AI Moto: بنیانگذار بیت کوین به یک ربات چت هوش مصنوعی تبدیل شد

جدای از جنجال بر سر هویت واقعی ساتوشی ناکاموتو، که سال ها موضوع بحث در جامعه بیت کوین و رمزارز بوده است، ادعا شده بود که این حساب توسط یک کاربر X به نام اندی رو در سال ۲۰۱۸ اداره می شود.

در ۲ ژوئیه ۲۰۱۸، آقای Rowe پست کرد که با دقت در حال انتخاب “نقل قول” از حساب ساتوشی است.

این حساب از ۳۱ اکتبر ۲۰۱۸ ساکت است. با این حال، در ۲ اکتبر سال جاری، این حساب کاربری پست جدیدی مبنی بر اینکه “بیت کوین یک ماشین محمول است” منتشر کرد و سپس توضیح داد که چگونه “جنبه های مختلف بیت کوین” را بررسی می کند. کاغذ سفید» طی چند ماه آینده منتشر خواهد شد.

اعضای جامعه کریپتو پشت پست Pledditor تجمع کردند و این حساب را “خجالت آور” خواندند و گفتند که “این کار باید اکنون انجام شود.” ۱ کاربر گفت او قبلاً سعی کرد در مورد این حساب ها با مدیران تماس بگیرد اما نادیده گرفته شد.

کاربر دیگری خواستار غیرفعال کردن حساب شد و آن را شبیه کاری کرد که X با دسته «اینترنت@» با حساب انجام داد.

هویت واقعی ساتوشی هنوز در هاله ای از ابهام است و افراد زیادی در طول سال ها ظاهر شده اند. برجسته ترین ادعا در مورد هویت ساتوشی از کریگ رایت است.

در ۲۱ ژوئیه، یک دادگاه بریتانیا درخواست تجدید نظر رایت را در پرونده حقوق بیت کوین که در آن وی ادعای حق چاپ بر کاغذ سفید و پایگاه داده بیت کوین را داشت، پذیرفت.

مجله: Wolf of All Street نگران جهانی است که بیت کوین به ۱ میلیون دلار می رسد: سالن آتش


نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا