اخبار ارز دیجیتال

واکنش جامعه کریپتو به قوانین گزارش‌دهی مالیات رمزنگاری شده توسط بایدن

بسیاری از مفسران برجسته ارزهای دیجیتال نگران هستند که این امر باعث می‌شود شرکت‌های رمزنگاری تمایلی به انجام تجارت در ایالات متحده نداشته باشند.

چندین کارشناس برجسته ارزهای دیجیتال از قوانین جدید گزارش‌دهی مالیات ارزهای دیجیتال که اخیرا توسط جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده راه‌اندازی شده است، انتقاد کرده‌اند.

در ۲۵ آگوست، در تلاشی برای دستگیری کاربران ارزهای دیجیتال در حال فرار مالیاتی، سرویس درآمد داخلی (IRS) پیشنهاد کرده است که کارگزاران قوانین جدیدی را در مورد فروش و تجارت دارایی های دیجیتال دنبال کنند. کارگزاران از فرم های جدید برای تسهیل تشکیل پرونده مالیاتی و جلوگیری از تقلب مالیاتی استفاده خواهند کرد.

بسیاری از جامعه رمزنگاری معتقدند که این قانون سختگیرانه صنعت کریپتو را از ایالات متحده دورتر خواهد کرد.

رایان سرکیس، مدیرعامل مساری یکی از کسانی بود که به این خبر واکنش منفی نشان داد و معتقد بود که اگر بایدن دوباره انتخاب شود، صنعت ارزهای دیجیتال شکوفا نخواهد شد.

به طور مشابه، کریس پرکینز، رئیس شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال CoinFund، گفت که او معتقد است سایر کشورها سریعتر از ایالات متحده رشد می کنند و این قوانین به طور اجتناب ناپذیری هجوم نوآوری در داخل کشور را کاهش می دهد.

از سوی دیگر، برخی همچنان شک دارند که نه دموکرات ها و نه جمهوری خواهان نمی توانند به اندازه کافی از منافع ارزهای دیجیتال در ایالات متحده دفاع کنند.

من مطمئن نیستم که کدام حزب برای ارزهای دیجیتال بهتر است. عدم حفظ حریم خصوصی را به عنوان نگرانی اصلی ذکر کرد.

تمرکز ایالات متحده بر مالیات بر درآمد به این معنی است که هرگز نمی تواند معاملات خصوصی در دفاتر عمومی را بدون نظارت مالیاتی و تحریم بپذیرد.

مرتبط: آینده ارزهای دیجیتال ایالات متحده ممکن است برای این ۴ صورت حساب دارایی دیجیتال اتفاق بیفتد

این به دنبال پیشنهاد بایدن برای اعمال مالیات بر استخراج ارزهای دیجیتال به منظور کاهش تجارت ماینینگ است.

یک پیشنهاد بودجه به تاریخ ۹ مارس نشان داد که “مالیات بر مصرف معادل ۳۰ درصد هزینه برق مصرفی برای استخراج دارایی دیجیتال” اخذ خواهد شد.

صنعت کریپتوکارنسی ایالات متحده بارها نگرانی خود را در مورد انتخاب های نظارتی موثر بر نوآوری داخلی ابراز کرده است.

در ۱۳ آگوست، مدیر عامل Grayscale Investments، Michael Sonnenschein، گفت که شرکت‌های ارزهای دیجیتال مجبور به خروج از کشور خواهند شد، زیرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) همچنان به اعمال قانون متوسل می‌شود. ناشنوایان هشدار داد.

Sonnenschein گفت: “اگر هر موضوع ارز دیجیتال باید به دادگاه کشیده شود، به عنوان یک کشور، ما نوآوری هایی را که در اینجا اتفاق می افتد از بین می بریم.”

مجله: کتیبه بازگشتی: بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی عرضه می شودنویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا