اخبار ارز دیجیتال

جامعه کریپتو از SBF برای دیکته کردن شرایط در جلسات کنگره خجالت زده است

بسیاری از افراد جامعه رمزارز به مشارکت های سیاسی و روابط خوب بانکمن-فرید با حزب دموکرات از طریق والدینش اشاره می کنند که یکی از دلایل اصلی فرار او از دستگیری است.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق صرافی ارزهای دیجیتال FTX که اکنون ورشکسته شده است، از شهادت در مقابل کنگره ایالات متحده تا زمانی که «آموزش و بررسی اتفاقات رخ داده را به پایان نرساند» خودداری کرده است.

اکراه بانکمن-فرید برای شهادت دادن در برابر کنگره که برای 13 دسامبر برنامه ریزی شده بود، علیرغم رگباری از حضور در رسانه ها، برای جامعه ارزهای دیجیتال چندان خوشایند نبود. بنکمن-فرید اولین حضور زنده خود را در اجلاس DealBook نیویورک تایمز در 30 نوامبر پس از آن انجام داد. FTX و شرکت های خواهرش در عرض دو هفته از کار خارج شدند. روز بعد، او در مصاحبه ای با صبح بخیر آمریکا و در فضایی در توییتر به میزبانی ماریو نوفل، بنیانگذار و مدیر عامل گروه IBC ظاهر شد.

الکس برنسون، نویسنده در حرفه، کنایه آمیز باشد مدیر عامل سابق در خصوص امتناع بانکمن-فرید از شهادت علیرغم هیاهوی رسانه ای گفت: خوشحال می شوم با هرکسی، هرکسی… صحبت کنم مگر اینکه سوگند یاد کند.

مربوط: رگولاتورها پس از سقوط FTX با خشم عمومی مواجه می شوند، کارشناسان خواستار تعدیل هستند

Zero Hedge، یک وبلاگ محبوب مالی آزادیخواه، کل خرابی و نحوه دیکته بانکمن-فرید شرایط خود را با قانونگذاران به تمسخر گرفت.

کاربر دیگری با اشاره به اینکه مدیر عامل سابق کمک مالی زیادی به دموکرات ها کرد، گفت که کمک مالی او به او اهرمی داد تا از سرقت پول مردم خلاص شود و در عین حال به کنگره گفت که چه زمانی شهادت خواهد داد. من اشاره کردم که آن را به او دادم.

اینفلوئنسر محبوب ارزهای رمزنگاری شده که با نام توییتر کریپتو بول شناخته می شود، به نام Bankman Freed، 8 میلیارد دلار بدون اینکه عواقبی به دنبال داشته باشد، درآمد داشت، در حالی که دیگران به دلیل کشیدن ماری جوانا در زندان بودند. او یک “موش دموکرات” بود که از مردم ایالات متحده پول می دزدید.

یکی دیگر از کاربران توییتر تماس گرفت این مایه شرمساری است که مردی که از مشتری پول دزدیده است بتواند شرایط را به کنگره دیکته کند.

او در زمانی که آزاد است گزینه ای ندارد. باید احضاریه به او بدهند و دستبند را آماده کنند. دانستن اینکه چه اتفاقی افتاده دروغ محض است. “

بسیاری از جامعه رمزنگاری از قانونگذاران ایالات متحده به دلیل عدم اقدام سریع علیه مدیرعامل بدنام سوال می کنند. تیز نسبت به کمک های بزرگ بانکمن-فرید به دموکرات ها و وابستگی سیاسی او.نویسنده: Prashant Jha

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا