اخبار ارز دیجیتال

Crypto.com خدمات تجارت نهادی ایالات متحده را تعلیق می کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی های جهانی ارزهای دیجیتال به تقاضای محدود برای خدمات در سطح سازمانی در شرایط فعلی بازار اشاره می کنند.

Crypto.com پس از اعلام تعطیلی سرویس از 21 ژوئن، خدمات خود را به مشتریان سازمانی ایالات متحده قطع خواهد کرد.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور تقاضای محدود مشتریان نهادی را دلیل اصلی این حرکت عنوان کرد که با آزمایش شرایط فعلی بازار تشدید شد.

در بیانیه Crypto.com آمده است که کاربران نهادی این پلتفرم از قبل از تصمیم برای تعلیق خدمات مطلع شده اند. برنامه و پلتفرم موبایل خرده فروشی Crypto.com در ایالات متحده کاملاً عملیاتی است

مطالب مرتبط: Crypto.com تأییدیه جدید نظارتی را در فرانسه دریافت کرد

کاربران خرده‌فروشی در ایالات متحده همچنان به معاملات مشتقات ارزهای رمزنگاری شده تحت نظارت CFTC و همچنین محصولات آپشن رو به پایین دسترسی خواهند داشت که به آنها امکان می‌دهد موقعیت‌های معاملاتی بلند یا کوتاه را در مورد حرکات آتی ارزهای دیجیتال مختلف باز کنند.

Crypto.com هنوز در مورد بازگشایی احتمالی مبادلات سازمانی در ایالات متحده مثبت است

Crypto.com پرده خدمات سازمانی ایالات متحده را بسته است، اما اخیراً مجوز رسمی ارائه دهنده عمده پرداخت (MPI) را برای سرویس رمز پرداخت دیجیتال (DPT) خود از اداره پولی سنگاپور (MAS) برای ارائه این سرویس دریافت کرده است. ممکن است. کشور.

ژوئن 2023 سال پرتلاطمی برای مبادلات ارزهای دیجیتال آمریکا بود. کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) هدف خود را روی Binance.US و Coinbase قرار داده است و اقدامات قانونی را علیه هر دو صرافی به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار بی‌شماری آغاز کرده است.

تقریباً هشت ماه پس از ورشکستگی FTX، اکوسیستم ارزهای دیجیتال گسترده‌تر، اقدامات SEC را محکوم کرده است زیرا انتظار می‌رود قانون‌گذاران ایالات متحده کنترل خود را بر صنعت سخت‌تر کنند.

مجله: Tornado Cash 2.0: The Race to Build a Safe and Legal Coin Mixer

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا