🚨 اخبار ارز دیجیتال

Crypto.com تبدیل به مبادله ترجیحی برای PayPal USD می شود

پی پال در آگوست ۲۰۲۳ یک استیبل کوین مبتنی بر اتریوم با پشتیبانی دلار آمریکا راه اندازی کرد.

صرافی مستقر در سنگاپور Crypto.com با PayPal و Paxos شریک شده است تا به پلتفرم ترجیحی برای PayPal USD (PYUSD) تبدیل شود.

طبق بیانیه مطبوعاتی ۲۸ سپتامبر، Crypto.com در حال حاضر عمیق ترین نقدینگی جفت معاملاتی PYUSD در جهان را در اختیار دارد. این صرافی PYUSD را برای کاربران خرده‌فروشی و سازمانی فهرست می‌کند، با “عملکرد معاملاتی به زودی”. طبق یک بیانیه مطبوعاتی، این حرکت بر اساس همکاری های قبلی بین PayPal و Crypto.com، از جمله گزینه استفاده از PayPal برای شارژ کردن ویزا کارت Crypto.com است.

جو آنجلس، معاون ارشد قاره آمریکا و رئیس جهانی شراکت های پرداخت در Crypto.com، در بیانیه ای Paxos را یک “نشان دهنده استیبل کوین پیشرو در بازار” خواند و گفت که این شرکت از این مشارکت هیجان زده است. هیجان خود را به شرح زیر بیان کرد:

“اتصال بیش از ۸۰ میلیون کاربر ما به جدیدترین نوآوری های رمزنگاری و حمایت از شبکه جهانی مصرف کنندگان و بازرگانان پی پال بسیار مهم است زیرا ما به دنبال رمزگذاری در هر کیف پولی هستیم.”

پی پال در آگوست ۲۰۲۳ یک استیبل کوین راه اندازی کرد. استیبل کوین دلاری مبتنی بر اتریوم ساخته شده است و به طور کامل توسط سپرده‌های دلاری، اسناد خزانه‌داری و معادل‌های نقدی مشابه پشتیبانی می‌شود.

مربوط: استیبل کوین پی پال راه را برای پذیرش ارزهای دیجیتال در امور مالی سنتی باز می کند

PYUSD در صرافی های اصلی مانند Bitstamp، Coinbase و Kraken وجود دارد و به عنوان یک گزینه پرداخت توسط BitPay و Metamask پشتیبانی می شود. استیبل کوین ها در ماه سپتامبر در دسترس کاربران Venmo قرار گرفت. وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک نیز PYUSD را در لیست سبز سکه های مورد تایید رگولاتورها قرار داد.

مجله: کارآگاه بلاک چین: Chainalysis با فروپاشی کوه Gox متولد شد

نویسنده: David Attlee
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا