اخبار ارز دیجیتال

درخواست Crypto.com از دادگاه ایالات متحده برای تأیید تصمیم داوری برای انتقال تصادفی ۵۰۰۰۰ دلار


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی اعلام کرد که در ژوئن ۲۰۲۲ به طور تصادفی ۵۰۰۰۰ دلار به حساب کاربری واریز کرده است، اما به درخواست بازگرداندن وجوه پاسخی نداده است.

صرافی Cryptocurrency Crypto.com پس از واریز اشتباه ۵۰۰۰۰ دلاری این پلتفرم به حساب کاربری، درخواستی را به دادگاه فلوریدا ارائه کرده است تا از طریق داوری حکمی را به نفع خود تأیید کند.

با توجه به پرونده های دادگاه مورخ ۶ ژوئیه، Crypto.com در ژوئن ۲۰۲۲ وجوهی را به حساب جیمز دوترو مک جونکینز اضافه کرد، حتی اگر به نظر نمی رسد کاربر از طریق تجارت یا فعالیت های دیگر درآمد کسب کند. من “به طور تصادفی” ۵۰,۰۰۰ دلار واریز کردم. او بلافاصله وجوه را به یک حساب بانکی خارجی خارج از کنترل Crypto.com منتقل کرد و درخواست‌های مکرر برای بازگشت آنها را نادیده گرفت.

در اکتبر ۲۰۲۲، Crypto.com وارد داوری وجوه کوتاه شد و ادعا کرد مک جونکینز مرتکب سرقت مدنی و نقض قرارداد شده است. داوران با شرکت طرف شدند و ۷۶,۳۹۱.۴۶ دلار به Crypto.com در آوریل ۲۰۲۳ اهدا کردند. این بر اساس ارزش اصلی معامله ۵۰۰۰۰ دلار، بهره قانونی ۱۷۸۶.۱۱ دلار، هزینه های وکالت ۲۱۲۰۵.۳۵ دلار و هزینه های داوری ۳۴۰۰ دلار است.

Crypto.com پرونده را “برنده” کرد، اما داور ظاهراً قدرت وادار کردن مک جونکینز به پرداخت مبادله را نداشت و شرکت برای نتیجه به دادگاه فدرال منتقل شد. طبق دادخواست ۶ ژوئیه، Crypto.com از یک دادگاه ایالتی فلوریدا درخواست کرد تا “رأی داور را تایید کند و حکم نهایی را به نفع و علیه مک جونکینز” در مورد مبلغ بدهی صادر کند.

مربوط: Crypto.com به طور تصادفی ۳۲۰۰۰۰ ETH را به Gate.io منتقل کرد، وجوه بازیابی شده چند روز بعد

این حادثه یادآور اتفاقی است که در می ۲۰۲۱ بین Crypto.com و دو کاربر مستقر در استرالیا رخ داد. در این مورد، گزارش شده است که صرافی بیش از ۶ میلیون دلار به حساب های این زوج واریز کرده است، اما تا دسامبر ۲۰۲۱ متوجه این اشتباه نشده است. گفته می‌شود که مظنونان بیشتر دارایی‌های خود را تخلیه کرده‌اند و ادعا می‌کنند که معتقدند این پول جایزه‌ای از یک صرافی بوده است. مقامات استرالیا این دو را به سرقت متهم کرده اند و پرونده همچنان ادامه دارد.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای ارزهای دیجیتال

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا