اخبار ارز دیجیتال

Crypto.com مجوز MVP Ready را از رگولاتورهای دبی دریافت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از تکمیل مرحله مقدماتی و اخذ مجوز فعالیت در دبی، Crypto.com قصد دارد طیف گسترده ای از خدمات سازمانی را مطابق با الزامات قانونی ارائه دهد.

Crypto.com اعلام کرده است که مجوز آماده سازی حداقل محصول قابل دوام (MVP) را از سازمان تنظیم مقررات دارایی مجازی دبی (VARA) دریافت کرده است.

این مجوز اولیه عملیات پس از دریافت تاییدیه موقت صرافی از رگولاتور دبی در سال گذشته صادر شد. در مرحله آماده سازی، مجوز MVP به صرافی اجازه می دهد تا شرایط فعالیت در چارچوب قوانین VARA را برآورده کند. این مقررات بیان می‌کند که هیچ شرکتی نباید با تبلیغ، پیشنهاد یا ظاهر شدن چنین فعالیت‌هایی در دبی فعالیت داشته باشد، مگر اینکه این فعالیت توسط VARA تأیید و تأیید شده باشد.

VARA دبی در مارس 2022 برای تنظیم، نظارت و نظارت بر دارایی‌های مجازی و فعالیت‌های دارایی‌های مجازی در تمام مناطق امارت دبی (شامل مناطق توسعه ویژه و مناطق آزاد اما به استثنای مرکز مالی بین‌المللی دبی) تأسیس خواهد شد. من مسئول نظارت هستم. .

مرحله مقدماتی MVP به دارندگان مجوز تایید شده اجازه می دهد تا تمام پیش نیازهای لازم را برای انجام عملیات بازار MVP در رژیم VARA برآورده کنند. هنگامی که مجوز عملیاتی شد، Crypto.com می‌تواند محصولات دارایی مجازی و مشتقات را ارائه دهد. پیشنهادها شامل پیشنهادات خارج از بورس (OTC) برای خدمات مبادله، کارگزاری، معاملات حاشیه یا اهرمی و تسویه نهادی است.

بر اساس این اطلاعیه، Crypto.com پس از بررسی کامل جنبه های مختلف شرکت صرافی، مجوز MVP آماده دریافت کرده است. این جنبه‌ها شامل پرسنل کلیدی، رویه‌های حاکمیتی، عملکردهای مبارزه با پولشویی/مبارزه با تامین مالی تروریسم (AML/CFT)، شناخت سیاست‌ها و رویه‌های مشتری (KYC)، سیاست‌ها و رویه‌های ذینفع نهایی (UBO) و شیوه‌های انطباق است. و اقدامات امنیتی فرامرزی

مربوط: از دبی تا ابوظبی: نحوه استفاده از NFT در امارات

هنسون اورسر، مدیر عامل VARA، گفت که رویکرد نظارتی VARA برای ایجاد یک اکوسیستم قوی و انعطاف‌پذیر که بازار دارایی‌های رمزنگاری برتر را با عملیات بین‌المللی امن فراهم می‌کند، سودمند است. یک چارچوب نظارتی مترقی و آینده‌نگر ایجاد کنید.

اخیراً Crypto.com حضور خود را در سطح جهانی گسترش داده است. این صرافی در اکثر بازارهای بزرگ از جمله بریتانیا، فرانسه، ایتالیا و چندین بازار دیگر تایید و مجوز دارد. همچنین دارای مجوز به عنوان یک اتاق پایاپای در برزیل است.

پیش از این، بایننس مجوز MVP را دریافت کرد زیرا صرافی استراتژی عملیاتی خود را تغییر داد و چندین مجوز نظارتی را تضمین کرد.

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا