🚨 اخبار ارز دیجیتال

Crypto.com برای ارائه خدمات ارزهای دیجیتال در اسپانیا تأییدیه نظارتی دریافت کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آخرین تاییدیه نظارتی برای مبادلات ارزهای دیجیتال ظرف چند هفته پس از دریافت مجوز MPI از رگولاتورهای سنگاپور

ارائه‌دهنده خدمات تبادل ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور، Crypto.com، ثبت‌نام ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) را از بانک اسپانیا دریافت کرده است. تأییدیه نظارتی به صرافی اجازه می‌دهد تا طیف گسترده‌ای از خدمات مبتنی بر رمزنگاری را به مشتریان در اسپانیا ارائه دهد، که اخیراً نگرش مثبتی نسبت به ارزهای دیجیتال نشان داده است.

پلت‌فرم‌های مبادلات ارزهای دیجیتال قبل از تایید باید برای انطباق با دستورالعمل مبارزه با پولشویی (AMLD) و مطابقت با سایر قوانین جرایم مالی مورد بررسی قرار می‌گرفتند. آخرین تأییدیه نظارتی در اسپانیا در عرض چند هفته پس از دریافت مجوز ارائه دهنده عمده پرداخت (MPI) برای خدمات رمز پرداخت دیجیتال (DPT) توسط مقامات پولی سنگاپور (MAS) صورت می گیرد.

کریس مارزالک، مدیر عامل Crypto.com، ورود اخیر به بازار ارزهای دیجیتال اسپانیا را گواهی بر “تعهد آن به رعایت” خواند و افزود:

ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با Banco de España در ارائه محصولات و خدمات خود به بازار و ارائه تجربه ارز دیجیتال جامع و امن مورد نظر کاربران هستیم.

آخرین تأییدیه‌های نظارتی به صرافی‌های ارزهای دیجیتال اجازه داده است تا به پلتفرم‌های تنظیم‌شده در نزدیک به دوازده کشور تبدیل شوند. علاوه بر اسپانیا، این شرکت دارای تاییدیه های نظارتی در سنگاپور، فرانسه، انگلستان، دبی، کره جنوبی، استرالیا، ایتالیا، یونان و جزایر کیمن است و پیش ثبت نام در کمیسیون اوراق بهادار انتاریو و مدیران اوراق بهادار کانادا دارد. خوب.

مربوط: Crypto.com پشتیبانی پولی را برای MATIC، USDC و DAI اضافه می کند

Crypto.com، مانند سایر مشاغل ارزهای دیجیتال، در طول بازار صعودی ۲۰۲۱-۲۰۲۲ رشد کرد، مشارکت‌ها را به جریان اصلی گسترش داد و تأییدیه نظارتی را در حوزه‌های قضایی متعدد به دست آورد. این پلتفرم زمانی که حق نامگذاری مرکز بسیار معروف Staples در لس آنجلس را به دست آورد، خبرساز شد. مرکز استیپلز یک عرصه چند منظوره است که میزبان بسیاری از رویدادهای عمومی از جمله مسابقات بوکس و بسکتبال بوده است.

با این حال، با آمدن بازار نزولی، این پلتفرم با مشکلات تجاری خاص و کاهش تقاضا مواجه شد که منجر به بسته شدن پلتفرم سازمانی در ایالات متحده در اوایل ماه جاری شد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟



نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا