اخبار ارز دیجیتال

Crypto.com USDT کاربران کانادایی را پس از ممنوعیت OSC مستثنی می کند

صرافی‌های ارز دیجیتال ثبت‌شده واقع در انتاریو، کانادا، به دلیل ممنوعیت‌های قانونی نمی‌توانند USDT را فهرست کنند.

صرافی Crypto.com بر اساس گزارش کاربر در ۱۰ ژانویه، قصد دارد Tether (USDT) را برای کاربران کانادایی در ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ از فهرست حذف کند. Tether به طور خودکار به USD Coin (USDC) تبدیل می شود.

واریز USDT از کیف پول های خارجی پس از این دوره تعلیق ممکن است منجر به هزینه های جمع آوری شود و در برخی موارد ممکن است وجوه جمع آوری نشود.

در آگوست ۲۰۲۲، Crypto.com اعلام کرد که کمیسیون اوراق بهادار انتاریو پیش ثبت نام عملیات کانادایی خود را تایید کرده است. به عنوان بخشی از الزامات نظارتی، صرافی‌های ارز دیجیتال فعال در انتاریو، کانادا از فهرست کردن دارایی‌های دیجیتال (از جمله USDT) که توسط OSC ممنوع هستند، منع شده‌اند. به طور مشابه، Coinsquare، یک صرافی ارز دیجیتال که توسط سازمان تنظیم مقررات سرمایه گذاری و صنعت کانادا (IIROC) تنظیم می شود، در حال حاضر USDT را به عنوان یکی از دارایی های تجاری موجود خود فهرست نمی کند.

OSC در تصمیم گیری خود دلیل منطقی خود را برای ممنوعیت Tether توضیح نداد. با این حال، در سندی که در ۱۷ فوریه ۲۰۲۱ مهر و موم نشده بود، آمده بود: «تنها دلار آمریکا که تتر در اختیار دارد، که ظاهراً حدود ۴۴۲ میلیون تتر در گردش را پوشش می‌دهد، تقریباً ۱۰۰۰۰۰ دلار آمریکا به صورت سپرده در بانک مونترال است. ۶۱ میلیون دلار». تا ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۷. در همین حال، کارشناسان گهگاه صحت ذخایر تتر و ممیزی های آن را زیر سوال برده اند.

الان رای بدهید!

در حال حاضر، تمام صرافی‌های ارز دیجیتال که مایل به فعالیت در کانادا هستند باید در IROC ثبت نام کنند. صرافی هایی مانند Binance، Bybit و Huobi در گذشته با مشکلات OSC در رابطه با وضعیت نظارتی خود مواجه بودند.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا