اخبار ارز دیجیتال

Crypto.com با مجوز EMI برزیل به ثبت جهانی خود ادامه می دهد

صرافی ارزهای دیجیتال از سال گذشته کارت‌های ویزا کریپتو/فیات را در برزیل ارائه می‌کند و به سرعت در حال گسترش در بازار بین‌المللی است.

Crypto.com مجوز تهاتر (EMI) را از بانک مرکزی برزیل دریافت کرده است. طبق اعلامیه ای در وب سایت این شرکت، مجوز به آن اجازه می دهد “به ارائه خدمات کیف پول فیات تنظیم شده به مشتریان در برزیل ادامه دهد.” Crypto.com از سال گذشته کارت های ویزا را برای خرید ارزهای دیجیتال یا فیات در برزیل ارائه کرده است.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور اخیراً یک صفحه اثبات رزرو را در وب سایت خود منتشر کرده است. در چندین کشور از جمله فرانسه، بریتانیا، و کره جنوبی تاییدیه و در چندین حوزه قضایی دیگر از جمله سنگاپور، دبی و انتاریو تاییدیه دریافت کرده است.

همچنین قراردادی با شهر بوسان، کره جنوبی، برای ایجاد یک مبادله دارایی دیجیتال دولتی-خصوصی در آنجا امضا کرد. با این حال، این توافق ممکن است پس از فروپاشی FTX در خطر باشد.

کریس مارشالک، مدیرعامل Crypto.com در این اطلاعیه گفت:

برزیل و بازار آمریکای لاتین به عنوان یک کل مناطق کلیدی در پیگیری دیدگاه ما از ارزهای دیجیتال در هر کیف پول هستند.

بر اساس گزارش Chainalysis که در ماه اکتبر منتشر شد، ارزهای دیجیتال بیشتر برای سرمایه گذاری در برزیل استفاده می شوند. این احتمال وجود دارد که پس از بازنگری قانون در ماه نوامبر، زمانی که استفاده به عنوان روش پرداخت در حال گسترش است، استفاده گسترش یابد. Chainalysis برزیل را در رتبه ۷ جهان در آن زمان قرار داد. حدود ۱۰ میلیون برزیلی یا ۵ درصد از جمعیت، ارزهای رمزنگاری شده را عمدتاً در پلتفرم محلی Mercado Bitcoin معامله می کنند.

مدیر عامل Transfero: سقوط FTX بر استفاده روزانه از رمزنگاری در برزیل تأثیر نمی گذارد

در همین حال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار برزیل بر تغییرات قانونی برای گسترش دامنه مقررات فشار می آورد. این کشور برای اولین بار پس از سال ها بحث و بررسی، قانونی را برای تنظیم ارزهای دیجیتال در آوریل تصویب کرد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا