اخبار ارز دیجیتال

Crypto.com پس از توقف سپرده‌ها و برداشت‌های خاص، Proof of Reserve را وعده می‌دهد.

مدیر عامل Crypto.com گفت: “ما این باور را داریم که پلتفرم های رمزنگاری باید به طور عمومی شواهد ذخایر خود را به اشتراک بگذارند.

کریس مارشالک، مدیر عامل صرافی کریپتو Crypto.com، آخرین شرکت ارز دیجیتالی است که متعهد شد در میان فروپاشی صرافی رقیب FTX، “اثبات حسابرسی شده ذخایر خود” را منتشر کند.

مازارک گفت: «ما این باور را داریم که پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال باید شواهد ذخایر خود را به صورت عمومی به اشتراک بگذارند.

پس از شکست نقدینگی FTX، ایده شرکت‌های کریپتو برای انتشار اثبات ذخایر خود در حال افزایش است. مدیر عامل بایننس Changpeng “CZ” Zhao همچنین قول داده است که یک سیستم حسابرسی اثبات ذخایر را در 8 نوامبر راه اندازی کند تا وضعیت ذخایر خود را عمومی کند.

نظرات مدیر عامل Crypto.com تنها چند ساعت پس از آن است که صرافی به طور موقت برداشت و سپرده USDC و USDT را در شبکه Solana در 9 نوامبر متوقف کرد.

گزارش شده است که Crypto.com کاربران را از «تعلیق فوری سپرده‌ها و برداشت‌های UDSC و USDT در Solana» در ایمیلی که در تاریخ 9 نوامبر برای کاربران در توییتر توزیع کرد، اطلاع داد.

در این ایمیل، صرافی به مشتریان اطمینان داد که می توانند USDC و USDT را در هر زمان با استفاده از سایر شبکه های پشتیبانی شده مانند Cronos و Ethereum برداشت کنند، در حالی که سایر شبکه های نامگذاری شده به عنوان “اخیر نشان می دهد که تحت تاثیر “رویدادهای صنعت” قرار نگرفته است. .

کوین تلگراف با Crypto.com تماس گرفته است تا اخبار منتشر شده در رسانه های اجتماعی در مورد تعلیق برداشت ها و سپرده های USDC و USDT در شبکه Solana را تأیید کند. این صرافی افزود: سپرده‌های بدون ادعای این دو توکن از طریق سولانا تا دو هفته آینده بدون کارمزد بازپرداخت می‌شود. با این حال، آنها از ارائه جزئیات بیشتر در این مورد خودداری کردند.

این صرافی افزود: سپرده‌های بدون ادعای این دو توکن از طریق سولانا تا دو هفته آینده بدون کارمزد بازپرداخت می‌شود. با این حال، آنها از ارائه جزئیات بیشتر در این مورد خودداری کردند.

در 96 ساعت گذشته، بازار ارزهای دیجیتال به دلیل سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX در هیاهو بوده است.

در 6 نوامبر، Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال بایننس، اعلام کرد که قصد دارد کل موقعیت خود را در توکن بومی صرافی رقیب FTX، FTX Token (FTT) منحل کند. سقوط در قیمت توکن FTT آن.

در 8 اکتبر، مدیر عامل بایننس وقتی به اشتراک گذاشت که “به طور کامل FTX.com را تصاحب کرده و با قصد پوشش دادن به بحران نقدینگی، نامه ای غیر الزام آور امضا کرده است” متعجب شد. باید اتفاقی می افتاد.

مدیر عامل شرکت اضافه کرد که هیچ تصمیمی گرفته نشده است زیرا او “وضعیت را در زمان واقعی ارزیابی می کند” و توانایی “انصراف از معامله در هر زمان” را دارد.

کمتر از 48 ساعت بعد، مدیرعامل اعلام کرد که این معامله به طور کلی بسته شده است.

مرتبط: سولانا سود «رالی گوگل» را پاک می‌کند، اما بازیابی 50 درصدی قیمت نفت هنوز ادامه دارد

این آخرین تحولات در رویدادها تأثیرات آبشاری بر بازارها، به ویژه آنهایی که با FTX و شرکت های وابسته به آن مرتبط هستند، داشته است.

در 9 نوامبر، Cointelegraph گزارش داد که سولانا (SOL) در مسیر ثبت بدترین عملکرد روزانه خود است. قیمت SOL به دلیل ارتباط آن با Sam Bankman-Fried، بنیانگذار هجینگ متمرکز بر رمزارز، بیش از 40 درصد کاهش یافته است. تامین مالی تحقیقات Alameda و صرافی ارزهای دیجیتال FTX.

در طول رویداد در حال گسترش، آناتولی یاکوونکو، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه سولانا، توییتی را به اشتراک گذاشت که نشان می‌داد سولانا تحت تأثیر این رویداد قرار نگرفته است. او گفت: “Solana Labs، یک شرکت آمریکایی، هیچ دارایی در ftx.com نداشت، بنابراین هنوز هم تعداد زیادی باند و خوشبختانه هنوز یک تیم کوچک است.”

در زمان انتشار، سولانا در حدود 14.97 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 30.29 درصد کاهش داشته است.نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا