اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Crypto.com از کاهش ۲۰ درصدی مشاغل خبر داد، بدون اینکه توضیح دهد سقوط FTX

“در حالی که ما همچنان به عملکرد خوب خود ادامه می دهیم و به بیش از ۷۰ میلیون کاربر در سراسر جهان می رسیم و ترازنامه قوی را حفظ می کنیم، باید در جریان بادهای معکوس اقتصادی و رویدادهای غیرقابل پیش بینی صنعت حرکت کنیم. من مجبور شدم.”

کریس مارشالک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل صرافی ارزهای دیجیتال Crypto.com، در ۱۳ ژانویه گفت که باید نیروی کار جهانی خود را تا ۲۰ درصد کاهش دهد و به دلیل وخامت شرایط بازار و “رویدادهای اخیر صنعت” اعلام کرد که وجود دارد.

کریس مازارک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل صرافی ارزهای دیجیتال، در بیانیه ای گفت: «امروز تصمیم سختی گرفتیم که نیروی کار جهانی خود را تا حدود ۲۰ درصد کاهش دهیم.

“همه پرسنل آسیب دیده قبلاً مطلع شده اند. این کاهش ها مطلقاً هیچ ربطی به عملکرد نداشتند. ما صمیمانه از همه کمک ها به Crypto.com قدردانی می کنیم.”

مازارک گفت عوامل متعددی بر این تصمیم تأثیر گذاشتند، از جمله “تند بادهای اقتصادی مداوم و رویدادهای صنعتی غیرقابل پیش بینی”.

ما در اوایل سال ۲۰۲۲ بلندپروازانه رشد کردیم و شتاب باورنکردنی ایجاد کردیم و با مسیر صنعت گسترده تر همسو شدیم که در تلاقی تحولات اقتصادی منفی به سرعت تغییر کرد.

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا