🚨 اخبار ارز دیجیتال

CoinShares اصرار دارد که ایالات متحده در پذیرش و تنظیم ارزهای دیجیتال عقب نیست.

CoinShares که محصولات قابل معامله در مبادلات ارز دیجیتال را در اروپا ارائه می دهد، نسبت به ETF بیت کوین در ایالات متحده خوش بین است.

شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال اروپایی CoinShares نسبت به مقررات ارزهای دیجیتال ایالات متحده با حرکت به بازارهای جدید خوشبین است.

در ۲۲ سپتامبر، CoinShares رسما راه اندازی یک بخش جدید به نام CoinShares Hedge Fund Solutions را اعلام کرد که خدمات خود را برای اولین بار به سرمایه گذاران واجد شرایط ایالات متحده معرفی می کند.

ورود CoinShares به بازار ایالات متحده در زمانی اتفاق می افتد که بسیاری از شرکت های رمزنگاری ایالات متحده به دلیل موانع نظارتی داخلی در حال بررسی توسعه خارج از کشور هستند. یکی از این شرکت‌ها، صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase، به شدت برای توسعه در اروپا و بریتانیا تلاش می‌کند، حتی در حالی که با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دلیل نقض ادعایی قوانین اوراق بهادار مواجه است.

بسیاری از ناظران و شرکت‌کنندگان در صنعت کریپتو استدلال کرده‌اند که رویکرد دولت ایالات متحده به مقررات ارزهای دیجیتال، این کشور را برای شرکت‌های رمزنگاری «جذاب‌تر» می‌کند.

با این حال، بر خلاف بسیاری از منتقدان مقررات ارز دیجیتال ایالات متحده، CoinShares معتقد است که ایالات متحده از نظر توسعه دارایی های دیجیتال یک رهبر جهانی است، سخنگوی CoinShares به Cointelegraph گفت.

“برخلاف این ایده که ایالات متحده در پذیرش و تنظیم ارزهای دیجیتال عقب مانده است، دیدگاه ما با رویکرد تنظیم کننده های ایالات متحده شکل گرفته است که دارایی های دیجیتال را مانند کلاس های دارایی سنتی رفتار می کنند. این نگرش ما معتقدیم که همگرایی را تسهیل و تسهیل می کند. دو صنعت.»

نمایندگان CoinShares همچنین اظهار داشتند که ایالات متحده ۵۰٪ از دارایی های جهان را تحت مدیریت دارد و بازار مالی غالب است. سخنگو گفت: «اظهارات ما در مورد رهبری شرکت در فضای دارایی دیجیتال تحت تأثیر ادغام قابل مشاهده بین بازیگران مالی سنتی و نوظهور است.

گسترش CoinShares در ایالات متحده پس از آن صورت گرفت که Jean-Marie Monetti، مدیر عامل شرکت Jean-Marie Monetti در جولای ۲۰۲۳ گفت که رویکرد اروپا به ارزهای رمزنگاری شده “در مقایسه با قدرت مالی موسسات ایالات متحده حتی مشکل‌سازتر است.” این اتفاق تنها چند ماه پس از این اعلامیه رخ داد.

موگنتی چند ماه پیش در مقاله‌ای نوشت: «غول‌های مالی مانند بلک راک و فیدلیتی که اخیراً برنامه‌های خود را برای ETF بیت‌کوین اعلام کرده‌اند، در موقعیت مناسبی برای عرضه گسترده ارزهای دیجیتال قرار دارند.

مربوط: SEC، BlackRock، Invesco تصمیم گیری ETF بیت کوین را به تاخیر انداختند

با این حال، CoinShares به اروپا وفادار می ماند، در حالی که به ویژه در محیط نظارتی ارزهای دیجیتال ایالات متحده صعودی است. سخنگوی شرکت به کوین تلگراف گفت: “CoinShares به خدمت به اروپا ادامه می دهد. HFS ما هم در ایالات متحده و هم در بریتانیا ثبت شده است.”

دیدگاه ما مبتنی بر این است که همگرایی آشکارتری در حوزه مالی سنتی، TradFi و ارزهای دیجیتال در ایالات متحده وجود دارد، اما در اروپا که این دو بخش کمتر به هم مرتبط هستند، کمتر وجود دارد.

CoinShares، یکی از بزرگترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال، ارائه‌دهنده پیشرو محصولات قابل معامله در مبادلات رمزنگاری (ETP) است. این شرکت اولین محصول سرمایه گذاری قابل معامله در بورس بیت کوین (BTC) خود (ETP) را در سال ۲۰۱۵ معرفی کرد. با این حال، CoinShares هنوز فاش نکرده است که آیا قصد دارد به مسابقه ETF بیت کوین در ایالات متحده بپیوندد یا خیر.

یکی از نمایندگان CoinShares گفت: “ما باید به قوانین سختگیرانه در مورد افشای اطلاعات آینده نگر پایبند باشیم. بنابراین، نمی توانیم جزئیات خاصی در مورد راه اندازی محصولات آینده CoinShares ارائه دهیم.” CoinShares در SEC به عنوان یک مشاور گزارشگری معاف ثبت شده است و CoinShares Limited به عنوان شریک عمومی صندوق های سرمایه گذاری خصوصی ایجاد شده توسط CoinShares Hedge Fund Solutions عمل می کند.

مجله: مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد.

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا