🚨 اخبار ارز دیجیتال

سازندگان ارزهای دیجیتال باید از خدمات رسانی به مشتریان ایالات متحده به مدت ۵ تا ۱۰ سال دست بکشند – موسس dYdX

با نادیده گرفتن مشتریان آمریکایی، بنیانگذار dYdZX استدلال کرد که پروژه‌های ارزهای دیجیتال در مراحل اولیه می‌توانند سریع‌تر مقیاس شوند، زیرا مجبور نیستند با مشکلات محیط نظارتی ایالات متحده مقابله کنند.

آنتونیو جولیانو، بنیانگذار صرافی غیرمتمرکز dYdX، گفت که سازندگان ارزهای دیجیتال می توانند خدمات رسانی به مشتریان در ایالات متحده را برای پنج تا ۱۰ سال آینده فراموش کنند، در بازارهای دیگر آزمایش کنند و در زمان مناسب برگردند. من فکر می کنم شما باید بیایید.

جولیانو در یک تاپیک X (توئیتر) در ۲۵ آگوست استدلال کرد که سازندگان باید بازارهای خارج از ایالات متحده را در اولویت قرار دهند زیرا با تمرکز بر رشد پلت فرم و پذیرش کاربر با موانع کمتری روبرو می شوند.

نظرات جولیانو به‌جای پلتفرم‌ها و کسب‌وکارهای کاملاً تأسیس‌شده، به‌ویژه بر استارت‌آپ‌ها متمرکز بود، و تأکید کرد که استارت‌آپ‌ها ممکن است بتوانند سریع‌تر در بازارهای دوستانه‌تر در خارج از کشور گسترش پیدا کنند.

سازندگان ارزهای دیجیتال باید فعلا از خدمات رسانی به مشتریان ایالات متحده صرف نظر کنند و سعی کنند در عرض ۵ تا ۱۰ سال دوباره وارد شوند. PMF را پیدا کنید. [product market fit]سپس با قدرت بیشتری برگرد. ”

او اضافه کرد: “برای درک این موضوع، امروزه تعداد کمی از مردم از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند یا به آنها اهمیت می دهند. من اهمیتی نمی دهم.”

بسیاری از صاحب نظران صنعت تاکید کرده اند که ایالات متحده از فقدان قوانین و مقررات واضح در مورد ارزهای رمزنگاری شده رنج می برد، به طوری که کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا به عنوان نمونه های اصلی، صلاحیت قضایی را بر بازارها دارند. یک منطقه خاکستری پیرامون حقوق وجود دارد.

از آنجایی که دولت ایالات متحده همچنان از تصویب مقررات ارزهای دیجیتال خودداری می کند، جولیانو پیشنهاد کرد که بخش کریپتو باید بیشتر رشد کند تا بتواند نفوذ بیشتری بر سیاست ایالات متحده داشته باشد.

بنابراین، در حال حاضر، منطقی‌تر است که سازندگان و استارت‌آپ‌ها روی یافتن PMF در خارج از کشور تمرکز کنند و از «اهرم» پایگاه‌های کاربری بزرگ خود برای بازگشت استفاده کنند.

او گفت: “این به این معنی نیست که تلاش‌های سیاست ارزهای دیجیتال مهم نیست. بنابراین شکی در آن وجود ندارد.”

“این واقعیت که ارزهای دیجیتال هنوز با استفاده جهانی و بازارهای محصول سازگار نشده اند به این معنی است که ما هنوز نفوذ زیادی بر سیاست گذاری نداریم. شما به محصولی نیاز دارید که در حجم بالایی استفاده شود، جایی که می گویید “من به این نیاز دارم.”

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، که تلاش‌های مختلفی برای کمک به پیشبرد سیاست رمزنگاری ایالات متحده انجام داده است، دیدگاه متفاوتی در پاسخ به این پست ارائه کرد و اظهار داشت: در زمان بسیار کمتری بهتر شوید. احتمالا تا سال آینده ”

مربوط: آیا بدهی بالای مصرف کننده ایالات متحده به نفع قیمت بیت کوین خواهد بود؟

آرمسترانگ گفت: “آمریکا همیشه بعد از اتمام همه گزینه ها کار درست را انجام خواهد داد. حتی اگر چند نفر تلاش کنند جلوی پیشرفت را بگیرند، این زخم همیشه التیام خواهد یافت.”

مدیر عامل شرکت Wintermute Evgeny Gaevoy صدای زنگ او در حالی که با جولیانو در مورد این موضوع موافق بود، گفت: “فقط فکر نمی‌کنم ارزهای دیجیتال در دو تا سه سال آینده موفق باشند، وگرنه برای همیشه دوام نمی‌آورند.”

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا